Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powtarzasz tę pijarową mantrę "o mocnych listach" w wielu wpisach. Kabaret.  Mocny to jest nepotyzm w PSL-u. Won od koryta.
Pochwal się Gościu na kogo Ty głosujesz. Idę o zakład, że na PO i Muchę... I chcesz by po wyborach była koalicja PO+ Zjednoczona Lewica+Petru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochwal się Gościu na kogo Ty głosujesz. Idę o zakład, że na PO i Muchę... I chcesz by po wyborach była koalicja PO+ Zjednoczona Lewica+Petru...
Nie zaprzeczam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest najnowszy sondaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały Motycz niezależnie  od przekonań politycznych głosuje na Jana Łopatę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój głos dostanie Karpiński choć pewnie teraz cała banda PiS-owskich trolli zacznie ujadać ale ciii no chyba że chcecie mi wytłumaczyć jakim cudem Elka Kruk znalazła się na pierwszym miejscu listy PiS, poza tym Karpiński konsekwentnie działa na rzecz lubelskiego a Elżunia no cóż ręce opadają      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie chce wierzyć w te sondaże. Partia Jareczka zadbała o to żeby zrobić Polakom wodę z móżgu. Gorzej może wypaść tylko ela kruk, która zamiast wody ma wódę w mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopacz powiedziała ,osioł nie mysli a zawsze da głos .po wyborach zobaczymy ilu takich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtarzasz tę pijarową mantrę "o mocnych listach" w wielu wpisach. Kabaret.  Mocny to jest nepotyzm w PSL-u. Won od koryta.
Nie powtarzam,bo pod tym artykułem napisałem jeden post. To, że ktoś napisał i myśli podobnie jak ja to nie moja wina. Jestem przekonany, że PSL wejdzie. I to być może z całkiem niezłym wynikiem. W dużej mierze dzięki osobom, które są  na psl-owskich listach (abstrachuję od tego jakie to są osoby). W wyborach prezydenckich z 2015 roku A. Jarubas uzyskał wynik 1,60% co było wynikiem zbilżonym do wyniku ludowców z poprzednich wyborów prezydenckich. Natomiast w województwie świętokrzyskim Jarubas uzyskał 13%, a w powiecie buskim skąd pochodzi było jeszcze lepiej 23,18%. Tak samo będzie przy wyborach parlamentarnych. Samorządowcy pociągną psl-owskie listy. PS. Nie jestem wyborcą PSLu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuje na Kukiza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałkiewicz i Masłowska? To ma być propozycja dla studentów którzy są solą Lublina? Gimme a break.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuje na nowoczesna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje Prawo i Sprawiedliwość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motto PSL: -Co nam hańba, gdy talary Mają większy kurs od wiary! Wymienimy na walutę Honor i pokutę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujemy na PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS będzie żyło a ty będziesz zdycha jestem katoliczką wieżącą i praktykójącą i zachowanie, plucie jadem przeze Beatę Szydlo to jest niegodne prawdziwego katolika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na listach PiSu- sa kandydaci z Polski Razem i to mi sie podoba , im oddam swoj glos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kim są kandydaci z Polski Razem? Zamiatają jakieś tyły na listach pis. Robią za tzw. zająców czyli są po to by pracować na listę. I tak wejdą ci z pierwszych pozycji. Głosując na pis głosujesz na starą pannę, która coś tam coś tam popija  :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie zagłosuję na pis. Kruk i spółka udowodnili jak niewiele potrafią. Swój głos oddam na Karpińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korwin i 5 tylko,? Niezła ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...