Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory w USA. Koniec balu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 listopada 2016 r. o 12:11 Powrót do artykułu
Mój komentaarz zniknął - no przeciez nie uzyłem słów ani wulgarnycch ani obelżywych tylko skomentowałem wybory w USA. To po co w końcu test ta rybryka na komentarze? Żyby smarowac tylko pochlebne treści i opinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Koniec balu panno lalu,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ta Hilary Clinton olała swoich ludzi którzy pomagali jej w staraniach do Białego Domu - po ogłoszeniu wyników nawet nie wyszła do tych ludzi by im podziękować za ich trud i wysiłek. No ale czego się spodziewać od takiej aferzystki i kłamczuchy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trump obiecywał podobnie jak Orban i Kaczyński walkę z przestępczymi politykami i pracę dla dobra kraju. U nas był wielki wrzask o zamachu na demokrację, jak będą wrzeszcze na USA? Narazie mam wrażenie że opozycja próbuje zjeść żabę!  Bardzo się cieszę że kobieta która parała się głównie korupcją i złodziejstwem nie wygrała wyborów, wtedy byłby dopiero upadek demokracji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOSKWA OFICJALNIE POTWIERDZIŁA, ŻE MIAŁA KONTAKTY Z TRUMPEM PODCZAS KAMPANII WYBORCZEJ. PIEKNIE, KU.WA, PIĘKNIE. PUTIN MEBLUJE BIAŁY DOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...