Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Smiac mi sie chce jak widze te przestarzale i nie profesjonalne trasmitery ;) , znajomi podsunal mi ostatnio pod nos strone cashdominator.pl , wysmialem go ze to jest nie mozliwe, po czym powiedzial ze pokaze mi na zywo jak to dziala. Bylem w szoku, trzymajac urzadzenie w kieszeni BEZ FIZYCZNEGO KONTAKTU Z MASZYNA nabijamy sobie kredyty, od ponad tygodnia wyplacam sobie pieniadze bez zadnego ryzyka, zainteresowanym polecam sie spieszyc poniewaz podobno ilosc sztuk jest ograniczona
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NO własnie gdzie to KUPIC!? Drugi tydzien monitoruje ich strone i nie ma! Ktos wie gdzie moge to zamowic?
0
Ta strona to fake-zapłaciłem 1100zł ...22 lutego i do dzisiaj nie mam tego cuda...ZŁODZIEJE!!! I wszystkie komentarze dotyczące działania tego pochodzą od tych oszustów
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: