Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Smiac mi sie chce jak widze te przestarzale i nie profesjonalne trasmitery ;) , znajomi podsunal mi ostatnio pod nos strone cashdominator.pl , wysmialem go ze to jest nie mozliwe, po czym powiedzial ze pokaze mi na zywo jak to dziala. Bylem w szoku, trzymajac urzadzenie w kieszeni BEZ FIZYCZNEGO KONTAKTU Z MASZYNA nabijamy sobie kredyty, od ponad tygodnia wyplacam sobie pieniadze bez zadnego ryzyka, zainteresowanym polecam sie spieszyc poniewaz podobno ilosc sztuk jest ograniczona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO własnie gdzie to KUPIC!? Drugi tydzien monitoruje ich strone i nie ma! Ktos wie gdzie moge to zamowic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta strona to fake-zapłaciłem 1100zł ...22 lutego i do dzisiaj nie mam tego cuda...ZŁODZIEJE!!! I wszystkie komentarze dotyczące działania tego pochodzą od tych oszustów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...