Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki LOTTO 6.11. Trzy osoby wygrały w kumulacji po 17 mln zł!

Utworzony przez Jakub, 7 listopada 2012 r. o 00:15
Trafiasz "6", myślisz, że ma 51 mln, a za chwilę dowiadujesz się, że jednak trzy razy mniej....Można się załamać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiście nie chciał bym wygrać 51 ml. wolał bym te 17 mln bo przy większej kwocie można głupawki dostać i większe "kłopoty" od razu by były. ps. trafilem 4 !!!!!!!!!!! ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tego samego zdania, gratuluję 4, ale piątka bardziej by cieszyła przed Świętami A faktycznie jest tak, że pieniądze pomagają ale nie są odnośnikiem czyjegoś szczęścia. Bardzo dużo osób ma wszystko, ale są nieszczęśliwi w życiu i nie potrafią cieszyć się małymi rzeczami. Co nie znaczy, że tu ma tak być. Gratuluję wygranych. Szkoda, że miałem dwójkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakub napisał:
Trafiasz "6", myślisz, że ma 51 mln, a za chwilę dowiadujesz się, że jednak trzy razy mniej....Można się załamać...
No strasznie można się załamać tymi marnymi 17 mln. zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu żadna z tych 3 osob nie chce mi zrobić tej niespodzianki przed świętami o podarować mi chociaż te pare stówek .. ;c na nowe częśći do mojego golfika bo już ledwo dycha ;ccc ehhhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę uważać na portal Multipasko - zbierane sa tam informacje o użytkownikach,a następnie brzydko wykorzystywane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...