Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki LOTTO 6.11. Trzy osoby wygrały w kumulacji po 17 mln zł!

Utworzony przez Jakub, 7 listopada 2012 o 00:15
Trafiasz "6", myślisz, że ma 51 mln, a za chwilę dowiadujesz się, że jednak trzy razy mniej....Można się załamać...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
osobiście nie chciał bym wygrać 51 ml. wolał bym te 17 mln bo przy większej kwocie można głupawki dostać i większe "kłopoty" od razu by były. ps. trafilem 4 !!!!!!!!!!! ;D
0
Jestem tego samego zdania, gratuluję 4, ale piątka bardziej by cieszyła przed Świętami A faktycznie jest tak, że pieniądze pomagają ale nie są odnośnikiem czyjegoś szczęścia. Bardzo dużo osób ma wszystko, ale są nieszczęśliwi w życiu i nie potrafią cieszyć się małymi rzeczami. Co nie znaczy, że tu ma tak być. Gratuluję wygranych. Szkoda, że miałem dwójkę
0
Jakub napisał:
Trafiasz "6", myślisz, że ma 51 mln, a za chwilę dowiadujesz się, że jednak trzy razy mniej....Można się załamać...
No strasznie można się załamać tymi marnymi 17 mln. zł
0
czemu żadna z tych 3 osob nie chce mi zrobić tej niespodzianki przed świętami o podarować mi chociaż te pare stówek .. ;c na nowe częśći do mojego golfika bo już ledwo dycha ;ccc ehhhh
0
Proszę uważać na portal Multipasko - zbierane sa tam informacje o użytkownikach,a następnie brzydko wykorzystywane
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: