Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki z matury próbnej z matematyki 2010

Utworzony przez gosc, 6 grudnia 2010 r. o 15:47 Powrót do artykułu
Hehe nie wiem jak można nie było otrzymać 30% z tej matury, średnia w mojej klasie to 66% a z operonu 82% Co nie znaczy ze śmieje się z tych co nie zdali. Tylko bierzcie się do nauki:) pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA PRZYKŁADZIE TYCH WYNIKÓW WIDAĆ JAK GRUPA ZAWODOWA NAUCZYCIELI WYWIĄZUJE SIĘ ZE SWOICH OBOWIĄZKÓW.BRAWO!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
52% matma, polski 60%, biologia podst. 28%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapitalista napisał:
NA PRZYKŁADZIE TYCH WYNIKÓW WIDAĆ JAK GRUPA ZAWODOWA NAUCZYCIELI WYWIĄZUJE SIĘ ZE SWOICH OBOWIĄZKÓW.BRAWO!!!!!!
Raczej w jak dalekim poważaniu obecna młodzież ma naukę, szczególnie matematyki Z pustego i Salomon nie naleje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasandra napisał:
Raczej w jak dalekim poważaniu obecna młodzież ma naukę, szczególnie matematyki Z pustego i Salomon nie naleje...
DOKŁADNIE TAK. TYLE TYLKO,ŻE KTOŚ ZA TO NALEWANIE BIERZE CIĘŻKIE PIENIĄDZE I NIE PIER..,ŻE TO MŁODZIEŻ MA SIĘ SAMA NAUCZYĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matematyka 50%, WOS 68%, język obcy 70%---> czyli nie tak źle;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie matematyka nie była trudna, tyle ze w mojej klasie 65% osób niezdało- profil humanistyczny więc coś tu jest nie halo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor Lublin napisał:
52% matma, polski 60%, biologia podst. 28%
To masz się czym chwalić. Widać jesteś na rozmnażaniu pantofelka dopiero...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy spojrzeć na skład nowo wybranej Rady Miasta Lublin - 16 PiS-matematyków nie nadających się na te funkcje trygono-metryczne (PO niektórzy do tej pory nie umieją operować procentami rachunkowymi, ale świetnie wodczanymi)oraz na wynik - le(d)wo ciut-około 32 % w pierwszej turze byłego kuratora - Prawego i Sprawiedliwego nauczyciela Ziemi Lubelskiej od Radawczyka do Szerokiego,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej klasie na 31 osób piszących zdałem tylko ja ;D Z wynikiem 17pkt ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAUCZYCIEL W SZKOLE MA NIEWIELKĄ PENSJĘ. NIE UCZY WIĘC MATEMATYKI Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM. DZIECI, SZCZEGÓLNIE W KLASACH MATURALNYCH, UCZĘSCZCZAJĄ DO NAUCZYCIELA NA KOREPETYCJE. RODZICE PŁACĄ, INTERES SIE KRĘCI, NAUCZYCIEL MA KASĘ. I TAK CO ROKU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wcale nie jest winna nauczycieli.. Ja sama pisałam maturę rok temu i zdałam a każdy uważał że nie zdam i byłam bardzo zadowolona z swojego wyniku miałam ponad 60%... I wcale nie chodziłam na korki. To czy się zda maturę zależy tylko i wyłącznie od zaangażowania i chęci, jak ktoś kto w ogóle nie zna wzorów czy podstaw ma zdać maturę, a wiem że w szkole średniej Bardziej liczą się zabawy 18-nastki, studniówki niż uczenie się do matury, ale w takim razie nie szukajmy winny po szkołach czy nauczycielach, ale też zdarza się że ktoś nie umie matematyki choć się stara nie wychodzi, ale i takie osoby mają szanse zdać bo zadania na to min są zrobione tak że się da je zdać. a jeśli chodzi o wycofanie matury z matematyki uważam że to zły pomysł zrozumienie to maturzyści jak już będziecie po maturze że warto zdawać i się uczyć bo studia i przyszłość zależy od tych egzaminów. I to jeszcze nie koniec świata że teraz nie zdaliście macie jeszcze dobre 3 miesiące żeby pokazać klasę Powodzenia ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Munio jasne tylko ty zdałes pewnei nei ty zdales ale zeby nie wyjsc na idiote napisaełs ze tylko ty i nimozliwe jest zeby na 31 osób w klasie jedna zdała wez wykur**aj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...