Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chyba we Włoszczowej. Limanowa- Limanowej, Włoszczowa-Włoszowej, Biała-Białej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba we Włoszczowej. Limanowa- Limanowej, Włoszczowa-Włoszowej, Biała-Białej...
Warszawa - Warszawiej ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawa - Warszawiej ?  
Miejscowość nie nazywa się Włoszczów a Włoszczowa. Gdyba nazywała się Włoszczów to by było we Włoszczowie. Ale co ja tam wiem mam tylko wykształcenie średnie techniczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejscowość nie nazywa się Włoszczów a Włoszczowa. Gdyba nazywała się Włoszczów to by było we Włoszczowie. Ale co ja tam wiem mam tylko wykształcenie średnie techniczne
Jesteś idiotą. Szkoda z tobą dyskutować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o miasto Włoszczowa w woj. Świętokrzyskim to jest napisane tak jak trzeba. Zdarzyło się we Włoszczowie. Więc zanim napiszesz coś głupiego sprawdź gdzie to jest i dopiero komentuj wielki znawco zasad pisowni i ortografii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rodowitym włoszczowianinem,prawidłowa nazwa miejscowości to Włoszczowa-zdarzyło się we Włoszczowie a nie we Włoszczowej--to tak jakby napisał byłem lub byłam w Częstochowej a nie w Częstochowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak jest poprawnie Białej Podlasce czy Białej Podlaskiej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...