Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Który samochód spowodował czołowe zderzenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek śp. z Zamościa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno ten z okolic Zwierzyńca wjechał na pas tego z Torunia. Jechał do do Hrubieszowa w delegacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część pamięci Karolowi ciepłemu ludzie on był zajebistym człowiekiem ale ci zrobisz bóg tak chciał ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy był tym co chciał próbował ratować
POWIEDZ CO WIESZ TAM ZGINĄŁ MÓJ PRZYJACIEL W SEACIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli bardzo boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się tam naprawde wydarzyło? Gdzie są teraz ofiary? Czy chłopak spalił się cały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy były jeszcze inne ofiary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca z seata był z woj: kuj-pomorskiego mąż mojej kochanej koleżanki,wyrazy współczucia dla Kasi żony i syna Damiana,oraz dla rodziców 21 latka za szybko oboje poszli do boga, dopiero zycie sie dla nich zaczynała a chwila i ich nie ma 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Innych ofiar chyba nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWCĄ SEATA BYŁ MÓJ NAJLEPSZY PRZYJACIEL ,JEŻELI KTOŚ JEST W STANIE UDZIELIĆ MI JAKICH JAKICH KOLWIEK INFORMACJI ODNOŚNIE WYPADKU WSZYSTKO CO WIE , BYŁ ŚWIADKIEM TO BARDZO O TO PROSZĘ NA hyczy56@tlen .pl to dla mnie bardzo ważne ! ŻAL LUDZI , CO TU WIĘCEJ MÓWIĆ ! WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZIN !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadzwoń do Komendy policji w Zamościu. Jest możliwość otrzymania kopii notatki policyjnej, trzeba zapłacić jedyne 17 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos, kto byl swiadkiem moglby powiedziec czy chlopak, ktory byl w plonacym pojezdzie jeszcze zyl, kiedy samochod plona? Czy cierpial?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy samochód płonął, chłopak już nie żył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to juz nie zyl? Wiec zabilo go samo zderzenie samochodu? Czemu nikt go nie wyjal i skąd wiecie ze nie żył??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...