Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyrok za dręczenie konia z Morskiego Oka

Utworzony przez marek, 18 stycznia 2014 r. o 11:07
"JAJA"sobie sądy robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabronić wożenia tyłków "goroli".Przyjechali w góry , to zasuwać pieszo ,a nie męczyć zwierzęta.Sam niech weźmie żonę na plecy i zaniesie nad Morskie albo w inne góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna paranoja. Koń od tego jest by pracować. Co komu do tego jakie ma koń nogi. Jaki jest koń każdy widzi. Jak ma nieciągać wozu to di rzeźni z darmozjadem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda leży gdzieś pośrodku. Rzeczywiście koń to dla kogoś źródło utrzymania i karmi się go po to żeby pracował. Z drugiej strony myślę że dobrze, że ktoś zwraca na problem przemęczania tych zwierząt. Byłem nad Mosrskim kilka razy i zawsze widziałem że górale wyciskają z tych zwierząt siódme poty. Wozy są tak załadowane 'turystami' że pod górę konie ledwie dają radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...