Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Paranoja... A jak się ma roznica frachtu morskiego do kolejowego? Jak wygląda sprawa exportu importu w reeferach? Z jakich portów będą te kontenery wyjeżdżać? Czy zaladowcy będą musieli dostarczać towar do wskAzanego miejsca wyjazdu składu z CN? rozumiem ze po przyjeździe do europortu dalej puszki trafiają do ostatecznych odbiorców by track? Jest wiele sprzeczności, nie negujemy tego pomysłu ale znamy realia .... Pozdrawiamy :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawe... ale co z: 1. roznica pomiędzy frachtem morskim a kolejowym... nie sądze aby to rozwiązanie było cenowo bardziej opłacalne niż droga morska 2. Załadowcy musieli by dostarcząć ładunki to konkretnego miejsca w Chinach skąd skład by wyjeżdzał? Raczej nie sądze aby " jeżdził " po Chinach i zbierał ładunki tak jak u nas TLK pasażerów? 3. Co z importem/exportem reeferów? 4. Po rozładunku w Małaszewiczach , przeładunek na auta? Dla mnie ma to sens dla towarów wysoko marżowych i terminowych : elektronika, automotive, FMCG. Lecz dla "mydła i powidła" z Chin to nie ma racji bytu... po za tym Polska nie tylko exportuje do Chin ale również na inne kraje i to z tendencją rosnącą. Pozdrawiamy , życzymy sukcesów :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A za granicą samolotem, bo inne kraje nie muszą tego przepuścić albo zażądać opłacalnej kwoty!! Następna armia prezes, zarząd, rada nadzorcza.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Coś tu mocno śmierdzi w tym transporcie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pociągi z Chin jeżdzą już w takiej relacji od dobrych dwóch lat :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Coś tu mocno śmierdzi w tym transporcie.chinski biznesowy bydgoszcz Preply http://forum.aekatowice.pl/korepetycje-z-rachunkowosci-t-5051.html#pid44812
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: