Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Facebooka Magdaleny Gąsior-Marek znikają komentarze

Utworzony przez rydzyk, 28 stycznia 2011 r. o 11:58
Wstyd mi ze mieszkam w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łomonot napisał:
Klakierze i lizusie, jak to dobrze wykonuje swoją pracę, skoro zaistniała w sejmie tylko z powodu bukietu? Kwiaciarnię może by i dobrze prowadziła, ale o stanowieniu prawa to dziewczę pojęcia nie ma, żadnych wystąpień, interpelacji, nic, zero kompletne. I teraz pewnie będzie się próbowała podpiąć pod pod sukces mieszkańców lubelszczyzny odwracając kota ogonem, że S17 to dzięki tym kwiatkom.
Najpierw ludzie gadaja, a pozniej pomysla. A cala reszta czytająca wierzy. Wszedłem na stronie Pani Poseł, żeby sprawdzić: interpelacje - http://magdagasior.pl/interpelacje.html wystapienia - http://magdagasior.pl/wystpienia-na-posiedzeniach-sejmu.html Troche jakoś dużo jak na zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubi krajanów i wierszy pisanych wierna cyganeczka Tuska i POddanych startuj na jesieni z kochanej stolicy tu cię ludek wiejski z bukietu rozliczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie redaktorzy pozjadali wszystkie rozumy i znają się już dosłownie na wszystkim... śmiechu warte! Otóż, gdybyście znali jakiekolwiek najmniejsze podstawy dobrych praktyk branżowych, może wiedzielibyście, iż generalnie przyjmuje się, że profil prywatny jak sama nazwa wskazuje jest prywatny i można sobie na nim robić to co się chce. No chyba, że wszechmądrzy redaktorzy z Panem Tyczyńskim - sołszyl midia super-duper expertem/jasnowidzem uważacie, że Mark Zuckerberg to lamus facebookowy, bo nie pozwala - podobnie jak poseł Gąsior-Marek nie pozwala na obrażanie swojej osoby na prywatnym profilu... ale się uśmiałem - trochę profesjonalizmu chłopcy, bo artykuł pożal się boże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...