Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z rady miasta do sanepidu. Piotr Dreher będzie zastępcą dyrektora

Utworzony przez Gość, 31 marca 2012 r. o 17:31
Z marnej diety radnego nie da się godnie żyć. Krawczyk, Drehner, kto następny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mierny bierny ale wierny. Wiadomo intelektem nie grzeszy. Pod czaszka nic nie ma wiec będzie kombinować. I zagłosuje jak karzą. Mojego kolegi też lekarza spytałem się kiedyś - poszedłbyś na państwowe do urzędu lub ministerstwa. Odpowiedział że tam idą tylko nieuki co nic się nie znają. Dobra praktyka, specjalizacja i zarabiam w rok tyle co taki "urzędas" w miesiąc. Ale trzeba mieć wiedzę. A na państwowym kasa leci. tylko że niestaty swoją głupota zaraża się innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja głupi głosowałem na Żuka. DNO, syf i malaria. Czy w tym mieście naprawdę nigdy nie będzie prawdziwego przydenta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyżuk napisał:
I ja głupi głosowałem na Żuka. DNO, syf i malaria. Czy w tym mieście naprawdę nigdy nie będzie prawdziwego przydenta ??
To tak samo jak z RYŻYM,dno,syf i malaria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TO MÓWILI MĄDRZY RZYMIANIE:MANUS MANUM LAVAT!!STOŁEK DLA SWEGO=MIERNEGO TO JEST TO!!CO TAM KOMPETENCJE,CO TAM DOŚWIADCZENIE,WAŻNE,ŻE SWOJAK!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasyl napisał:
mierny bierny ale wierny. Wiadomo intelektem nie grzeszy. Pod czaszka nic nie ma wiec będzie kombinować. I zagłosuje jak karzą. Mojego kolegi też lekarza spytałem się kiedyś - poszedłbyś na państwowe do urzędu lub ministerstwa. Odpowiedział że tam idą tylko nieuki co nic się nie znają. Dobra praktyka, specjalizacja i zarabiam w rok tyle co taki "urzędas" w miesiąc. Ale trzeba mieć wiedzę. A na państwowym kasa leci. tylko że niestaty swoją głupota zaraża się innych.
TE IĆ DO SZKOŁY BO COŚ Z ORTOGRAFIĄ NA BAKIER!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ktoś rozwali ten chory układ w Sanepidzie. Mam nadzieję, że radny Piotr Dreher to zrobi. A Policzkiewicz umiał tylko zamykać lokale na pokaz, zupełnie bez użycia sensownych ku temu argumentów, niszcząc tym samym lokalną przedsiębiorczość. Bardzo bardzo dobrze, że już tego destruktora Policzkiewicza nie ma w Sanepidzie. Wierzę, że radny Dreher znacząco przyczyni się do uzdrowienia Sanepidu i gorąco mu kibicuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzliwy napisał:
Wreszcie ktoś rozwali ten chory układ w Sanepidzie. Mam nadzieję, że radny Piotr Dreher to zrobi. A Policzkiewicz umiał tylko zamykać lokale na pokaz, zupełnie bez użycia sensownych ku temu argumentów, niszcząc tym samym lokalną przedsiębiorczość. Bardzo bardzo dobrze, że już tego destruktora Policzkiewicza nie ma w Sanepidzie. Wierzę, że radny Dreher znacząco przyczyni się do uzdrowienia Sanepidu i gorąco mu kibicuję!
Powyższy komentarz typowo sponsorowany:) Miałem okazję współpracować z Policzkowiczem z ramienia UM jakis czas temu. Jedyny rzeczowy i sensowny człowiek na stanowisku w tym całym gnuśnym mieście. "Zamykanie na pokaz"?. Pozwolę się całkowiecie nie zgodzić. Jak pracowałem w jednej ze znanych knajp, której przywalił parę kar właściciel powiedział: "Z poprzednim wszystko można było załatwić." Ciekawe komu Policzkiwiecz zalazł za skórę, że się go tak szybko pozbyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyżuk napisał:
I ja głupi głosowałem na Żuka. DNO, syf i malaria. Czy w tym mieście naprawdę nigdy nie będzie prawdziwego przydenta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 2 lat w PO - poprzednio w PiS. Jak zobaczył, że PiS przegrywa wybory za wyborami to olał partie Kaczyńskiego i poszedł do Tuskowych. Napialiście "lekarz" - fakt, ale od 8 lat nie może zrobić spcjalizacji lekarskiej i jest tylko na papierze lekarzem, bez możliwosci wkonywania zawodu. Żeby zdać taki egzamin to trzeba mieć wiedze,umiejętności i praktykę. Jest njlepszym specjalistą od niszczenie,likwidowania. Był dyrektorem Lub.Centrum Zdrowia Publicznego. Tak zarządzał LCZP, że doprowadził do jego likwidacji, zwolnienia wielu tam pracujących ludzi, ale dla niego liczyła się tylko odprawa - blisko 80 tyś.zł.(wszystko zgodnie z prawem) Widać, że na zarządzaniu zna się wyśmienicie - zadbać o swoje konto bankowe. To jest NASZ przedstawiciel we władzach miasta Lublin, którego wybraliśmy w demokratcznych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzliwy napisał:
Wreszcie ktoś rozwali ten chory układ w Sanepidzie. Mam nadzieję, że radny Piotr Dreher to zrobi. A Policzkiewicz umiał tylko zamykać lokale na pokaz, zupełnie bez użycia sensownych ku temu argumentów, niszcząc tym samym lokalną przedsiębiorczość. Bardzo bardzo dobrze, że już tego destruktora Policzkiewicza nie ma w Sanepidzie. Wierzę, że radny Dreher znacząco przyczyni się do uzdrowienia Sanepidu i gorąco mu kibicuję!
A jajeczniczkę z proszku posyp solą drogową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieci na stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...