Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za agresję psa odpowiada jego właściciel

Utworzony przez maly3109, 1 lutego 2010 r. o 14:55
Właściciele psów powinni zdać sobie sprawę,że to tylko zwierzę.Mój pies jest bardzo łagodny w stosunku do ludzi i chodzi bez kagańca (kaganiec zaawsze mam ze sobą),ale bywa agresywny w stosunku do innych psów.Dlatego luzem jest puszczany wyłącznie na odludziu,gdzie nie ma w zasięgu wzroku żadnego innego psa ani ludzi,zwłaszcza dzieci.Psu nigdy nie można wierzyć do końca,nawet jeśli nigdy nikou nie zrobił krzywdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumię mały3109 że codziennie zabierasz swojego pieska na "odludzie" bo przecież musi sobie pobiegać! nie można psa stale prowadzić na smyczy! Chętnie skorzystam z tego odludzia napisz proszę gdzie ono jest bo ja z moim pieskiem nie możemy go znaleźć, a bywamy na odległych i długich spacerach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej gadania a wiecej opdowiedzialności szanowni właściciele psów i nikt nie będzie musiał się obawiać że zostanie przez przypadek pogryziony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJPIERW NALEŻY WYCHOWAĆ WŁAŚCICIELI PSÓW, A NIC TAK NIE DZIAŁA JAK MADAT KARNY SPOREJ WYSOKOŚCI. DZIAŁA BARDZO SKUTECZNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e napisał:
rozumię mały3109 że codziennie zabierasz swojego pieska na "odludzie" bo przecież musi sobie pobiegać! nie można psa stale prowadzić na smyczy! Chętnie skorzystam z tego odludzia napisz proszę gdzie ono jest bo ja z moim pieskiem nie możemy go znaleźć, a bywamy na odległych i długich spacerach...
Mieszkam na wsi,bo przecież Łęczna to nie miasto ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zgadzam się ze pies powinien być pilnowany ale też odpowiednie władze powinny interweniować w momencie zgłoszenia o bezpańskich psach ja osobiście zgłaszałem taką interwencje na lubartowski komisarjat policji o błąkającym się owczarku niemieckim oraz o stadzie psów w okuł szkoły podstawowej i mimo mojej interwencji od tygodnia mimo iż pan dzielnicowy też otym wie nikt nic nierobi w tym kierunku by te psy odłowić pewnie pany policjanty czekają az kogoś pogryzą a wtedy będą działać a gdzie są teraz???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuje wam/ znawcom i specjalista / od mieszanek amstaffa .To co wyczytalem w artykule jest bardzo profesjonalna i fachowa porada dla wlascicieli mieszanek amstaffa.Juz teraz bede wiedzial, ze atak jest z zaskoczenia w pelni przemyslany i zaplanowany.Taka to juz jest rasa ten amstaff. Caly problem w tym, ze mieszanka nie moze posiadac cech rasy.Proponuje zimny prysznic na rozpalona glowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...