Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za prąd zapłacimy o 80 proc. drożej?

Utworzony przez ... 0o, 15 stycznia 2011 r. o 21:28
Chyba ich p... pieką mózgi.. już teraz ceny są wysokie i jeszcze niby mają wzrastać? i to o ile procent lol? 0o ja sie wynosze z polski.. tutaj trzeba wiekszosc pracowac na rachunki a za co mam kupic jedzenie? nie mowiac juz o ubraniach i dobrach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 80%? chyba żartujecie! dzisiaj mamy 1 kwietnia czy co? Dobrze, że już rozpocząłem procedury załatwiania stałego pobytu za granicą! Róbcie tak dalej, a w Polsce zostaną sami emeryci haha - ciekawe kto na nich będzie pracował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to prawda to mogą się cmoknąć... Wezmę kredyt i sobie baterii słonecznych oraz wiatraków ponastawiam starczy na dom a nadmiar wedle prawa będę im odsprzedawał w wakacje a w okresie zimowym będzie mi to wracało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw rząd odsprzedaje pozwolenia na emisję co2 innym krajom, a sami będziemy płacć kary, ale nie rząd, a My, naród, który co kilka lat wybiera deb***i w wyborach i żadnych wniosków nie wyciąga przy następnych wyborach.Kiedyś ktos znany napisał( J.Kochanowski)taka przypowieść o spustoszeniu Podola.I ta przypadłość za nami ciągnie się od XVIw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...