Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabił i zgwałcił cztery kobiety, chce odszkodowania od Radia Lublin

Utworzony przez ~xyz~, 9 kwietnia 2010 r. o 09:53
Po co takie coś utrzymywać przy życiu, niżej to stoi w hierarchii niż człowiek, zwierze, a nawet pierwotniak. Tylko tlen marnuje. Dość tej politycznej poprawności, dal społeczeństwa byłoby lepiej gdyby takie coś gniło w ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za kare smierci, pozwoliloby to na dobre osczednosci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wykorzystywał seksualnie i dusił także krowy. Inną z nich zabił po tym, jak wcześniej bawił się na dyskotece. Później wrócił na zabawę.". Ja rozumiem że temat poważny, ale czy redaktor jest idiotą? Bawił się z krową na dyskotece zanim ją wykorzystał i udusił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie kotku czytaj wolniej i ze zrozumieniem...fakt walą redaktorzyny byki ale tutaj z grubsza jest OK. ...co do typa to sąd powinien mu dać z wejścia kopa, a nie jeszcze rozpatrywać bzdety, które dureń sam na siebie ściągnął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musimy wsiąść pod uwagę że to były czyjeś żony , siostry , córki najlepiej posadzić go na krześle i skończyć z takim ścierwem. W wiezieniu powinien dostawać codziennie w pysk i wpieprzać mydło a nie czuć się urażonym za jakieś żarty. Jak ten koleś dostanie jakieś odszkodowanie to będzie już przegięcie tej polskiej i tak już spieprzonej rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę głosowała tylko na tych, którzy popierają karę śmierci za podobne czyny. łatwo wydać wyrok na niewinne nienarodzone dziecko, które powołały do życia dwie bezmyślne istoty w momencie, gdy im się zapaliły d**y, natomiast hipokryzja każe utrzymywać i dbać o dobre samopoczucie podobnych osobników. Jeśli godzimy się na taki porządek rzeczy, to widać, jesteśmy społeczeństwem bez przyszłości i kiedyś ta podcinana przez nas gałąź runie. Nie dziwię się, że ów erudyta z ZK rości sobie jakieś prawa. Widocznie nie brak mu rozumu i czuje, że w naszej ojczyźnie może na to liczyć. Ma rację. Nie jest wampirem. Jest kimś zupełnie innym i akurat o to określenie, gdyby było użyte, by się nie obraził. Zastanówcie się, zanim wrzucicie kartkę do urny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtarzam to z uporem maniaka. TYLKO CZAPA MOŻE POWSTRZYMAĆ BESTIĘ!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również jestem za karą śmierci !!!!Po co trwonić nasze podatki na chorych psychopatów,jesli można je spożytkować przyzwoiciej?Taka selekcja oczyścilaby atmosferę narodową!! Dość przemocy,mordu, gwaltu wzbudza w nas agresję,tworza się kolejne patologie !!! Niech do cholery ktoś w końcu zacznie myśleć!!niedlugo bedzie wiecej przestepców niż ludzi normalnego pokroju!!Dla przestępców zapewniony dach nad glową!Micha!Przez dziesiątki lat !! Kto wtedy będzie ich utrzymywal??I co my z tego mamy?? Na ANTARktydę z takimi!!!OOo sory,tam też nie wolno zaśmiecać środowiska naturalnego.JESTEM ZA KARĄ ŚMIERCI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dokładna utylizacja odpadów zapobiega zanieczyszczeniu środowiska naturalnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet mnie to nie dziwi. niejaki doktor g też mozna powiedzieć zabijał, bo czym jest uzależnianie swojego podejsćia do operacji chorego od grubości portfela rodziny lub urody dupy córki czy żony. i wygrał !!! sic !!! to dlaczego morderca nie moze walczyć o swoje "dobre imie" przecież krwi nie wysysał. CHORY KRAJ CHORE PRAWO TO I LUDZIOM W GŁOWACH SIE PRZEWRACA
Ostatnio edytowany 9 kwietnia 2010 r. o 17:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są skutki zasłaniania się demokracja i jej liberalizmem prawnym. Kazdy bandyta,pijany awanturnik żąda respektowania jego praw obywatelskich powolujac sie na czlowieczenstwo. Ofiary nie maja zadnych praw bo pozbawil je ich morderca nastepnie wykorzystuje ich prywatnosc biurokratyczny system prawny w postaci zadnych chwaly prokuratorow,biurokratycznych sedziow czy adwokatow oskarzonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...