Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zadyma w Warszawie w trakcie Marszu Niepodległości (zdjęcia)

Utworzony przez ja, 11 listopada 2011 o 18:19
Pojeb... buraki i deb***e!!! policja powinna mieć prawo spałować łachudry może nabrali by rozumu a nie demolować wszystko co stoi na drodze i narażać cudze życie na swoje widzi mi się. Jak ktoś mógł urodzić i wychować takiego imbecyla.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I Marian Kowalski (ONR) jako rzecznik zapewniający o swojej dobrej woli :/
0
już wiadomo,że byli to goście krytyki politycznej z Niemiec
0
bydło...
0
Zdelegazizować TVN czyli WSI TV Bóg Honor i Ojczyzna to wg nich agresja i faszyzm. Won do Izraela manipulanci z TVN!!!! https://www.youtube.com/watch?v=rFGxwUe6KD8
0
CZY KTOŚ TAM WIDZIAŁ BOLKA I CHOCIAŻ KAWAŁEK MURU.
0
Czyż dzieci tej hołoty która pozmieniała nazwiska i przyszła na bagnetach czerwonej armii pozwolą na patriotyzm w naszej ojczyżnie .
0
Najpiękniejszy widok w takie święta wóz bolszewickiej tvn spalony super ! ! !
0
22 napisał:
Najpiękniejszy widok w takie święta wóz bolszewickiej tvn spalony super ! ! !
Nie bolszewikow tylko pejsiastych.
0
b napisał:
bydło...
bydło? bydłem to możesz być Ty!!! Każdy ma inne poglądy i je szanuj. Ciesz się, że Ty nie oberwałeś. Osobiście mnie tam nie było, ale bydłem nazywać ludzi.. to zadam pytanie- Jak Ciebie wychowali Twoi opiekunowie? Zero kultury!!!
0
media skupily sie na walce sprowokowanej przez policje.tak,sprowokowanej.marsz zgromadzil ok 25 tys ludzi.media staraly sie to pomijac.bolszewia jak zwykle probowala przeszkadzac.mizernie.bojowe artykuly w gazecie wyborczej i newsweek zapowiadaly pogrom patriotow i jednoczesnie podjudzaly.szacunek dla tych co byli.za rok 125 tys
0
b napisał:
bydło...
zgromadzilo sie na tzw kolorowej niepodleglej czy teczowej.zboki,komuchy itp=bydlo
0
ja napisał:
Pojeb... buraki i deb***e!!! policja powinna mieć prawo spałować łachudry może nabrali by rozumu a nie demolować wszystko co stoi na drodze i narażać cudze życie na swoje widzi mi się. Jak ktoś mógł urodzić i wychować takiego imbecyla.
byles?widziale?gas bajere.dziesiatki filmow na youtube pokazujacych prowokacje glin.usuwaja ale pojawiaja sie inne.w Wawie dymili gornicy ,stoczniowcy i pogadali i koniec.tu wielka afera mimo strat wiekszych.wladza sie boi.lud zaczyna w koncu ogarniac ze caly czs po dyma ich.po ile benzyna???
0
artur napisał:
byles?widziale?gas bajere.dziesiatki filmow na youtube pokazujacych prowokacje glin.usuwaja ale pojawiaja sie inne.w Wawie dymili gornicy ,stoczniowcy i pogadali i koniec.tu wielka afera mimo strat wiekszych.wladza sie boi.lud zaczyna w koncu ogarniac ze caly czs po dyma ich.po ile benzyna???
Zadyma jak każda od dziesięcioleci, standard [media]http://www.youtube.com/watch?v=_Qxy40ejezE&feature=share[/media]
0
gość napisał:
Zadyma jak każda od dziesięcioleci, standard [media]http://www.youtube.com/watch?v=_Qxy40ejezE&feature=share[/media]
DOŻYNANIE WATAH wg.znanego naszego klasyka.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: