Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła 16-latka z Parczewa

Utworzony 13 maja 2015 o 14:35
to wkoncu 16 czy 17 latka?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...miejmy nadzieję, że dziewczynie nic złego się nie przydarzyło, a tylko hormony zabuzowały i po kilku bliższych kontaktach z płcią przeciwną (lub ta są samą) wróci skruszona do domu. Każda inna alternatywa byłaby tragedią... W tym wieku ma się różne pomysły. Sama doświadczyłam różnych zawirowań, co było niezłą szkołą na drodze w dorosłe życie ..
0
Ma 16 lat. Tam jest błąd
0
znam ją to ladacznica, uciekła pewnie z domu ale wróci... bo na chleb zabraknie jak znudzony gach ją wystawi... głupiutkie to... ale tak wychowane to co zrobisz....
0
wątpię że wróci z podkulonym ogonem .... moja kuzynaczka ... to nie pierwszy raz zawsze ją do takich akcji ciągnęło ... a jej mama to się wykończy ... co ta Paulina robi miała wszystko co chciała , wolności miała za nad to a wraz stwierdziła że za mało
0
Ma bliznę na lewej nodze, a raczej ranę
0
Czy możecie się uspokoić?!Dziewczyna zagineła,a wy ją od ladacznic wyzywacie.Miejmy nadzieje,że się odnajdzie.
0
Wiesz tacy ludzie bez wychowania ale co zrobisz?
0
Wy macie problem ,że jest błąd ,jak i tak wiecie ile ma lat. To jest tragedia Guest masz rację ,że nie pierwszy raz uciekła ,ale teraz to jest coraz poważniejsza sprawa !
0
Wiem.  
0
Co wiesz?
0
Ja wiem.  
0
Ja też
0
Dusia.
0
Andzia
0
Nie sadze by ktos ja porwą czy cos. To dobre ziółko. Prędzej czy później wróci. Takie są nastolatki w tym wieku typowe buntowniczki by miec więcej niż sie ma. A z takim towarzystwem to gratuluje ...
0
A Kto to zaginął jak by było mozna widzieć ? ;)
0
a jak miała na nazwisko ta paulina????
0
Paulina Cieniuch
0
"Parczewscy policjanci poszukują 16-letniej Pauliny Cieniuch..." - "17-latka miała ze sobą dużą czarną torebkę..." To ile ona ma lat??? 16 czy 17?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: