Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła 16-latka z Parczewa

Utworzony 13 maja 2015 r. o 14:35
to wkoncu 16 czy 17 latka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...miejmy nadzieję, że dziewczynie nic złego się nie przydarzyło, a tylko hormony zabuzowały i po kilku bliższych kontaktach z płcią przeciwną (lub ta są samą) wróci skruszona do domu. Każda inna alternatywa byłaby tragedią... W tym wieku ma się różne pomysły. Sama doświadczyłam różnych zawirowań, co było niezłą szkołą na drodze w dorosłe życie ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma 16 lat. Tam jest błąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ją to ladacznica, uciekła pewnie z domu ale wróci... bo na chleb zabraknie jak znudzony gach ją wystawi... głupiutkie to... ale tak wychowane to co zrobisz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wątpię że wróci z podkulonym ogonem .... moja kuzynaczka ... to nie pierwszy raz zawsze ją do takich akcji ciągnęło ... a jej mama to się wykończy ... co ta Paulina robi miała wszystko co chciała , wolności miała za nad to a wraz stwierdziła że za mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma bliznę na lewej nodze, a raczej ranę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy możecie się uspokoić?!Dziewczyna zagineła,a wy ją od ladacznic wyzywacie.Miejmy nadzieje,że się odnajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz tacy ludzie bez wychowania ale co zrobisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy macie problem ,że jest błąd ,jak i tak wiecie ile ma lat. To jest tragedia Guest masz rację ,że nie pierwszy raz uciekła ,ale teraz to jest coraz poważniejsza sprawa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dusia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andzia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sadze by ktos ja porwą czy cos. To dobre ziółko. Prędzej czy później wróci. Takie są nastolatki w tym wieku typowe buntowniczki by miec więcej niż sie ma. A z takim towarzystwem to gratuluje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kto to zaginął jak by było mozna widzieć ? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak miała na nazwisko ta paulina????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulina Cieniuch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Parczewscy policjanci poszukują 16-letniej Pauliny Cieniuch..." - "17-latka miała ze sobą dużą czarną torebkę..." To ile ona ma lat??? 16 czy 17?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...