Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamiast leczyć szukają siedziby

Utworzony przez oio, 29 października 2007 r. o 07:24
Taką wspaniałą klinikę o " śladowej działalności" należy przenieść do Szcebrzeszyna.Tam wszyskie oddziały są o " śladowej działalności" - będzie pasować jak ulał.Życzę powodzenia w przenosinach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest jawny skandal, ze zamyka sie klinike. Miałam okazje byc pacjentką kliniki i naprawde kadra była fantastyczna. Mili uprzejmi a przedewszystkim fachowcy - to moja opinia o lekarzach kliniki. komus niezle zalezy zeby to poprostu zlikwidowac tylko komu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile leczenie Cie kosztowalo bys napisala jak tak fantastycznie bylo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciebie co obchodzi ile zapłaciła.Jak była zadowolona to miała prawo dać ile chciała a tobie od tego wara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pobyt w szpitalu nie kosztował mnie nic :), natomiast cała ciąża kosztowała troche grosza, ale udało sie i to jest najwazniejsze. zapytaj lepiej ile teraz bedzie kosztowac leczenie w prywatnych klinikach i jakie to daje rezultaty, bo ja wiem ze marne. Nie życze ci abys musiał płacic lekarzom w prywatnych klinikach leczenia niepłodnosci. Niestety kliniki juz nie bedzie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śladowe działałnosc to ty masz szarych komórek w głowie. Nie odzywaj sie na tematy o ktorych nie masz pojecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorzej boli mnie to ze głos zabieraja osoby , które nie maja zielonego pojecia o klinice i o walce o dziecko. NIKOMU NIE ZYCZE ZEBY PRZESZEDŁ W POŁOWIE TO CO MY PRZESZLIMY. dziecko to wspanialy dar od Boga ale nie kazdy moze je miec, bez pomocy. MY Z MEZEM JESTESMY SZCZESLIWYMI RODZICAMI 10 MIESIECZNEJ CÓRECZKI. dzieki temu ze istniała klinika udało mi sie donosic ciaze, gdyby nie prof. JAKIEL , napewno nadal pałakałabym w poduszke z powodu braku potomstwa, teraz jestem najszczęsliwsza MAMĄ na swiecie i nie wyobrazam sobie zycia bez córeczki, i takie własnie szczescie zabrano innym ludziom. TAKIEGO FACHOWCA JAK PROF, JAKIEL POWINNO SIE TRZYM,AC REKAMI I NOGAMI W LUBLINIE, NAPRAWDE TO WIELKIE SZCZESCIE ZE JEST KTOS TAKI W NASZYM WOJEWÓDZTWIE. przez 3 lata leczenia poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi, ludzi z całej Polski, jedni ciesza sie juz macierzyństewm innym zabrano te mozliwosc. nie moge sie z tym pogodzic ze zamknieto w klinike wtedy, kiedy wzrósł wskaźnik zapłodnien, kiedy to duzo kobiet zaczeło zachodzic w ciaze. do tej pory utrzymuje kontakty z wieloma dziewczynami które maja swoje pociechy i zadna z nich nie moze przebolec faktu zamkniecia kliniki. ciagle maiłam jednak cicha nadzieje ze bedzie ok ale co sie oszukiwacpoprostu komus na tyM ,zalezy zeby kliniki nie było a komu...wydaje mi sie ze prywatnym klinikow w lublinie którym andrologia "zabierała pacjentki" ale ich sytuacja nieznacznie sie poparfwi , bo mało kogo stac na tak drogie leczenie niepłodnosci w prywatnych klinikach.POZDRAWIAMY SERDECZNIE PROF. JAKIELA-WIELKIE DZIEKI DLA WIELKIEGO CZŁOWIEKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram, popieram, popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może, ktoś odważy się spytać dyrektora szpitala na Staszica - Adama Borowicza, dlaczego nie ma miejsac dla Kliniki przynoszącej szpitalowi pokaźne zyski.................Czy nie nadszedł już czas na zmiany na "stołku" dyrektorskim w SPSK Nr 1????????????????????????????Pozdrowienia dla Andrologii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze w końcu ktos pogoni tego czerwonego pawiana jakim jest borowicz. Rzady sie zmieniaja a on ciaglle tkwi na stołku, fachowiec od romansow z Pomaranską. Taki to kraj gdzie buce i prostactwo zmuszaja de wyjazdu tych porzadnych z klasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAK SŁÓW NA TO WSZYSKTO ZEBY TO OPISAC JEDENA Z NAJLEPSZYCH KLINIK W POLSCE ZOSTAJE ZLIKWIDOWANA JESTEM PACJENTKĄ ZE ŚLĄSKA DWUKROTNIE BYŁAM TAM OPEROWANA PRZEZ PROF JAKIELA CZŁOWIEK DO RANY PRZYŁÓŻ NIEWIEM DALEJ JAK POTOCZYŁOBY SIĘ MOJE ŻYCIE GDYBY NIE ON.ZESPÓŁ ZGRANY OBSŁUGA BARDZO MIŁA NIGDY NIE SPOTKAŁAM SIĘ Z TAKĄ ŻYCZLIWOŚCIĄ LUDZKĄ CHOCIAŻ SAMA JESTEM ZE SŁUŻBY ZDROWIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie wszystko żeby ta klinika znowu funkcjonowała.Panie profesorze głowa do góry jesteśmy z panem pacjentki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...