Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaprzysiężenie prezydenta. PiS w żałobie, Kaczyński nie przyjdzie (relacja)

Utworzony przez Miau, 6 sierpnia 2010 r. o 09:44
Czyżby kot Jarosława nie wrócił z nocnych łowów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest ta jarosława kłamczyńska ?? To musi być ktoś ważny skoro tylko on się liczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radujmy sie Rodacy, dzisiaj swieto nasze. Płaczmy ze szczęścia , TVN tak sugeruje. Jestem szczęśliwa bo Bronek bedzie prezydentem naszym. Juhaaa i piekna wreszcie mamy Damę, uhaaa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No już większej głupoty to PIS nie mógł wymyślić. Kaczyńskiego nie będzie - to świadczy tylko o jego małości, że jest to zwykły prostaczek, który potrafi się obrażać na przegrane wybory (rozumiem, że obraził się na wyborców).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaczyńskiego nie będzie?? a srał go pies...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zse napisał:
Radujmy sie Rodacy, dzisiaj swieto nasze. Płaczmy ze szczęścia , TVN tak sugeruje. Jestem szczęśliwa bo Bronek bedzie prezydentem naszym. Juhaaa i piekna wreszcie mamy Damę, uhaaa.
Każda lepiej będzie się prezentować niż kot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski dzieli Polaków. Wstyd mi za takiego prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten tempak nawet nie potrafił powtórzyć słów przysięgi, widać tusk nie kazał mu uczyć sie jej na pamięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przepraszam, kto dzieli spoleczeństwo???????????????????? Normalnie myslacy widza, ze to BRACIA K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać u Kaczyńskich to rodzinne, że są mali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Komorowski dzieli Polaków. Wstyd mi za takiego prezydenta.
Kaczyńśki to by dopiero łączył... swoją polityką miłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ten cyrk? Mało im jeszcze. Tak im szkoda władzy że muszą to demonstrować przy każdej okazji. Powinni w ogóle dać sobie spokój i nie ośmieszać się bardziej niż można bo gdyby Jaruś wygrał wybory żadne ugrupowanie czegoś podobego by nie zrobiło a pisowcom jak zwykle i rozumu i klasy brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam się PO CO NAM TAKI DROGI CHŁOPIEC NA POSYŁKI? i do tego nie bardzo kumaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Komorowski dzieli Polaków. Wstyd mi za takiego prezydenta.
a niby czemu wstyd.a gdyby w wyborach wygral j.kaczynski to nie dzielilby Polakow?Jeszcze bardziej.Komorowski jest przynajmniej przewidywalny,wywazony.W odroznieniu od Kaczynskiego nie obraza,nie plecie,nie zieje nienawiscia.A ze prezydentem moglby byc ktos inny,to zupelnie druga sprawa.Wybieralismy sposrod kandydatow jacy byli.Nie ma sie po co wstydzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wy się tu spierajcie kto ładny, a kto brzydki, kto gruby, a kto chudy, kto mały, kto duży, kto ma prawo do decydowania kto jest patriotą, a kto nie, kto jest katolikiem, a kto ubekiem, kto walczy o krzyż, a kto walczy krzyżem...... a ja się podrapię w tyłek i wypiję browarka. Zapewne będe zdrowszy. Kiedyś i tak wszyscy skończymy tak samo. Ja chcę jeszcze pożyć, więc przyda mi się trochę świętego spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po co ten cyrk? Mało im jeszcze. Tak im szkoda władzy że muszą to demonstrować przy każdej okazji. Powinni w ogóle dać sobie spokój i nie ośmieszać się bardziej niż można bo gdyby Jaruś wygrał wybory żadne ugrupowanie czegoś podobego by nie zrobiło a pisowcom jak zwykle i rozumu i klasy brakuje.
CYRK to sie zaczyna wraz z zaprzysiezeniem KOMORA,przyjmujemy system bialoruski.Poddanstwo wobec Rosji i wchodzenie im w d*** bez wazeliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
zastanawiam się PO CO NAM TAKI DROGI CHŁOPIEC NA POSYŁKI? i do tego nie bardzo kumaty
Zgadzam się, jeden chłopiec na posyłki już był nie tak dawno, meldował wykonanie zadań. Ale jego już nie ma, podobnie jak nie ma Irasiada (też był bardzo kumaty).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aparycję ma niezłą pan Prezydent.Myślę,że również w głębi serca myśli o poprawie bytu wszystkich Polaków.Jednak jego wpływ jest znikomy.I tak wszystko podyktuje Ameryka i troszkę Bruksela.A one się z Polską nie pi....ą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy w Ameryce budowano demokrację ,to indian którzy nie chcieli się przystosować umieszczano w rezerwatach.Co myślicie o tym pomyśle w Polsce.(OCZYWIŚCIE U NAS NIE MA INDIAN).?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hirek napisał:
Zgadzam się, jeden chłopiec na posyłki już był nie tak dawno, meldował wykonanie zadań. Ale jego już nie ma, podobnie jak nie ma Irasiada (też był bardzo kumaty).
weź leki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...