Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarobić na ślimakach

Utworzony przez kasia21, 6 października 2012 r. o 23:32
Zapraszam do wspolpracy osoby zainteresowane hodowla slimakow. szort.pl/Kasia21 na mojej stronie sa wszelkie potrzebne informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie skorzystam z podpowiedzi. Mam wyhodowane slimaki /też 1 rok/Są duże, piękne, ale bez wywiniętej skorupki / było zbyt duże zagęszczenie/ w parku hodowlanym i mój Partner nie kupił ich ode mnie. Mam kilka ton i nie mam ich gdzie sprzedać. Pisałam do wszystkich znanych hodowców, którzy się reklamują że kupią każdą ilość i nawet nie raczyli odpisać na maila... Nie wiem, gdzie mam jeszcze szukać zbytu. Proszę o tel. 508 350 240
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena wyprodukowania jednego slimaka 4zl? Haha barany, cena wyprodukowania kilograma a nie jednej sztuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leam napisał:
Chętnie skorzystam z podpowiedzi. Mam wyhodowane slimaki /też 1 rok/Są duże, piękne, ale bez wywiniętej skorupki / było zbyt duże zagęszczenie/ w parku hodowlanym i mój Partner nie kupił ich ode mnie. Mam kilka ton i nie mam ich gdzie sprzedać. Pisałam do wszystkich znanych hodowców, którzy się reklamują że kupią każdą ilość i nawet nie raczyli odpisać na maila... Nie wiem, gdzie mam jeszcze szukać zbytu. Proszę o tel. 508 350 240
Zjedz to wszys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leam napisał:
Chętnie skorzystam z podpowiedzi. Mam wyhodowane slimaki /też 1 rok/Są duże, piękne, ale bez wywiniętej skorupki / było zbyt duże zagęszczenie/ w parku hodowlanym i mój Partner nie kupił ich ode mnie. Mam kilka ton i nie mam ich gdzie sprzedać. Pisałam do wszystkich znanych hodowców, którzy się reklamują że kupią każdą ilość i nawet nie raczyli odpisać na maila... Nie wiem, gdzie mam jeszcze szukać zbytu. Proszę o tel. 508 350 240
Zjedz to wszystko jak jestes taka glupia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowość w POLSCE - PASZA DLA ŚLIMAKÓW Pasza rekomendowana przez Eko Snails Garden - POLSKI LIDER HODOWLI ŚLIMAKÓW Tel. + 48 698 388 531 - skalmowski@snailsgarden.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, w sezonie 2014 kupię każdą ilość ślimaków winniczków. Kontakt 600 851 982. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś zaczyna od małych ślimaków to może od razu zakończyć, to się nie uda. Bez reprodukcji u siebie nie wyhodujesz dużych ilości. Trzeba znać technologię, ja zaczynałem współpracę z PSH i mnie nauczyli hodować ślimaki, towarowo i w dużych ilościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Helixia to ta sama spolka co PSH ? Tu i tu jest ten sam wspolnik, moze sprawdzic w KRS? Pytam bo PSH nie ma zadawalajacej opinii a moze to tylko internet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim oszukanym przez te śmieciowe firmy proponuję kontkat w celu rozmowy - mam w przygotowaniu artykuł wspólnie z ogólnopolską gazetą, która ma pokazać mechanizm oszustw na ślimakach. Jetsem również oszukany więc znam temat.   Proszę pisać, przekażę wszelkie informacje : joanna.zarychta@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sezonie 2015 firma P.P.H.U. MARGO kupi każdą ilość ślimaków winniczków na terenie całej Polski. Więcej informacji pod numerem telefonu- 600 851 982.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do wspolpracy osoby zainteresowane hodowla slimakow. szort.pl/Kasia21 na mojej stronie sa wszelkie potrzebne informacje
Witam. jestem zainteresowany hodowlą ślimaków -czy nadal to Twój temat ? mój adres kwitkowski_jarek@vp.pl . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...