Ja mam propozycję aby wysłać podziękowania do ambasady Gruzji w Warszawie, a tak taki miły gest dla Prezydenta. Ja również dołączam się do podziękowań wsyztskim przybyłym Gościom, sama tam byłam i uczestniczyłam. Niestety jestem zawiedziona przede wsyszystkim kośiołem i polskim i Watykanem. Po pierwsze Ks Dziwisz mimo tego, że narastały protesty przeciwko pochowaniu Pary Prezydenckiej na Wawelu, tłumaczy w zagranicznej gazecie że zrobił to na prośbę rodziny - zachował się jak gówniarz, cóż w końcu to tylko kamerdyner. Po drugie organizacja od strony Kościoła całej uroczystości była beznadziejna - o godzinie 10 przywieziono ciała Pary Prezydenckiej i od 10 i do 14 cisza, żadnych modlitw nie zorganizowali, ludzie sami zaczęli śpiewać i się modlić. Kolejny zawód Ks. Sodano - wygodnicki karierwoicz watykański - z Rzymu samochodzikiem nie chciało się przyjechać. Zastanwómy się gdzie mamy prawdziwych przyjaciół i czy warto robić z polski czopka Unii Europejskiej, może tak zwrócić się do naszych Braci Słowian - nie od razu do Rosji bo ta ma zapędy imperialistyczne ale może do takich jak My - byłych republik radzieckich. Poniżej mail do Ambasady Gruzji. warsaw.emb@mfa.gov.ge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz