Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbigniew Chlebowski zawiesił się w PO, bo najbardziej cierpi jego rodzina

Utworzony przez Chłop Polski, 26 października 2009 r. o 16:46
PRZECZYTAŁEM,ŻE CHLEBOWSKI SIĘ POWIESIŁ-pomyślałem...to niemożliwe ponieważ w tej partii nie ma ludzi honoru a tylko tacy potrafią siebie ukarać za jakieś bezeceństwo popelnione w chwili słabości.Czytam jeszcze raz ,NO I JUŻ NIE JESTEM ZASKOCZONY,on się tylko "zawiesił "do chwili aż przycichnie i wtedy doPOmni się o rekompensatę za wylane poty.Podejżewam,że to nastąpi dość szybko ponieważ do sądów nad rodzimą mafią zasiądą rodzimi mafiozi a stare mądre powiedzenie mówi "ku*** ku***E ŁBA NIE URWIE".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie mogę patrzeć na tych ryżych fałszywców !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja rodzina cierpi? A popatrz w około ile rodzin ( milionów ludzi ) cierpi skutek tak perfidnych rządów Waszej Kamaryny. Powiedz swojej rodzinie, że na darmo cierpią jeszcze kilka miesięcy i zrobią z Ciebie BOCHATERA ( przez ch ) tak jak zrobili z tej Pani co sprzedawała działkę na Helu, Tego kardiologa co brał ochłapy w publicznym szpitalu i tego kapusia co został Ministrem bez teki. Głowa do góry. Pobieda budiet za nami kak gaworiła Zoja Kosmodemioanskaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Platforma Oferzystów" - i jej standardy dla ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to, że taka kreautra ma wszędzie mecenasów. Vide "Dziennik Wschodni " z imperium prasowego AGORY po godzinie zdjął artykół ze szpalty. Po co ludzie mieli wyrażać opinie na temat kryształka, który padł ofiarą " powokacji ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...