Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdrojkowski odwołany, Grabczuk powołany (wideo)

Utworzony przez KeRmiT, 28 stycznia 2008 r. o 14:45 Powrót do artykułu
Miejmy nadzieje, ze wybiorą Grabczuka - jest w porządku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HURRA, TAK BUCOWATEGO MARSZAŁKA JAKIM BYŁ ZDROJKOWSKI Z PISU TO LUBELSZCZYZNA NIE PAMIĘTA. KAŻDY NASTĘPNY BĘDZIE LEPSZY TŁUMOK I W DODATKU NIEMEDIALNY OBLEŚ. KOLEGO DO NAUKI A NIE DO RZĄDZENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Czerniak już dwa lata temu groził "końcem gangu pruszkowskiego" i dziś dopełnił słowa danego wyborcom! na nic płacze i krzyki pisowskich gnomów! nielotny Zdrojek poleciał. jak kaczka krzyżówka. ale nie do krainy wiecznych łowów, bo myślistwa też sobie nie wywalczył. bye bye ciemniaki! teraz Czerniaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieję, że tej tępoty z Chełma nie zrobią szefem. To wstyd większy niz ten odwołany. Jak zaczna nami rządzić "czuki", to koniec świata blisko. Same nieuki i w dodatku z "zamrażarki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierzcie Krzyśka - to najlepsza kandydatura!!! PISowcy na śmietnik historii!! A proszona to nawet na śmietnik szkoda!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barawo!!! bye bye jareczku:) i ty panie micahale m. z tarnogrodu ps. teraz trzeba wziasc sie do pracy-rodacy:)!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam nadzieję że razem z panem "sepleniem" polecą na zbity pysk ci wszyscy co zostali tam poprzyjmowani po układzikach i wiekszej lub mniejszej znajomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze sie zastanawiałem skad Zdrojek się tam wziął. ostatni WIECZNY STUDENT. chyba za "zasługi" w Lidze Republikańskiej )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale z czego Jarosław Zdrojkowski teraz będzie żyć? czy ma jakieś środki na utrzymanie rodziny? za miesiąc 8 marca - dzień kobiet, za co kupi kwiatki? no chyba, że kolega od flaszki Mariusz Deckert puści w radio Lublin ubiegłoroczny wywiad jako życzenia okazjonalne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gl napisał:
zawsze sie zastanawiałem skad Zdrojek się tam wziął. ostatni WIECZNY STUDENT. chyba za "zasługi" w Lidze Republikańskiej )
no jak to...przecież panna Kruk wprawdzie nie ma męża, ale potrzeby i wpływy ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nierób Jaruś za burtą. Jeszcze pisdzisław drozd i w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
no jak to...przecież panna Kruk wprawdzie nie ma męża, ale potrzeby i wpływy ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miś napisał:
Ja mam nadzieję że razem z panem "sepleniem" polecą na zbity pysk ci wszyscy co zostali tam poprzyjmowani po układzikach i wiekszej lub mniejszej znajomości
A ja niestety obawiam się, że tych ze starych układzików, zastąpią ludzie z nowych układzików i co raz bardziej nabieram przekonania, że tylko o to w tym wszystkim chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie martw się, zawsze jest nadzieja, że na miejsce 10 wyrzuconych przyjdzie chociaż 1 uczciwy i mądry, większa szansa niż w lotto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kicha Grabczuk marszałkiem! taki nierób i jeszcze z zarzutami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZORRO napisał:
HURRA, TAK BUCOWATEGO MARSZAŁKA JAKIM BYŁ ZDROJKOWSKI Z PISU TO LUBELSZCZYZNA NIE PAMIĘTA. KAŻDY NASTĘPNY BĘDZIE LEPSZY TŁUMOK I W DODATKU NIEMEDIALNY OBLEŚ. KOLEGO DO NAUKI A NIE DO RZĄDZENIA
to Hunka nie pamiętasz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Londyn napisał:
ale kicha Grabczuk marszałkiem! taki nierób i jeszcze z zarzutami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pepe napisał:
Wybierzcie Krzyśka - to najlepsza kandydatura!!! PISowcy na śmietnik historii!! A proszona to nawet na śmietnik szkoda!!
latke? zamienił stryjek siekierkę na kijek przecież to jeszcze większy głąb od zdrojka i chyba osiągnięcia w wykształceniu ma zbliżone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platffusy zaczynają tonąć, komuchy już na dnie, zielone ludki jeszcze dryfują , więcej TKM-u i za rok wybory. A PIS w ostatnich wyborach miał nz lubelszczyżnie 46 % poparcia. Oj będzie się działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś będziemusił posprzątać po tej ekipie, mam nadzieję, że teraz to już skutecznie - komunę i liberełów gonić do tzeciego pokolenia wstecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...