Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złota Setka 2016. Zgłoś firmę do Rankingu Największych Firm Lubelszczyzny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 kwietnia 2017 o 12:17 Powrót do artykułu
Może i bym się zgłosił ale chwilowo zawiesiłem działalność bo na ZUS nie wyrabiałem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i znowu te same firmy które płacą za pojawienie się w dodatku. Nie macie jak co roku szeregu firm z Lubelszczyzny...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PRAWDY SIĘ BOICIE? Firmy nie Lubelszczyzny, a z woj. lubelskiego, szanowny pismaku z Dziennika Wschodniego a kto nie chce zrozumieć, uchodzi za tępego! Nauka i rząd - Lubelszczyznę wam zmniejszyli i do lubelskiej ziemi - Wasze urojenia zawęzili a kto ma rację, niech napisze do rządu i PAN, iż mądrzy się pomylili i uzgodnijcie rację tam, bo z tego wynika, że mądrości brakuje Wam, albo się boicie, że przekonać - nie potraficie! Morał!! Historii Polski nie uda się zatuszować, ani zmienić, to po co bezmyślnie błaznować?  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)      
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.śmiech pierwsze miejsce to opłata 12.000 zł i handlowcy od reklamy to przeforsują . Taka propozycja została złożona w jednym z banków. potej jeszcze ranking sms to też parę złoty dla DW. Obłuda 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z tym pge to wielka wielka przesada.hipokryzja.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chełmianin N napisał:
PRAWDY SIĘ BOICIE? Firmy nie Lubelszczyzny, a z woj. lubelskiego, szanowny pismaku z Dziennika Wschodniego a kto nie chce zrozumieć, uchodzi za tępego! Nauka i rząd - Lubelszczyznę wam zmniejszyli i do lubelskiej ziemi - Wasze urojenia zawęzili a kto ma rację, niech napisze do rządu i PAN, iż mądrzy się pomylili i uzgodnijcie rację tam, bo z tego wynika, że mądrości brakuje Wam, albo się boicie, że przekonać - nie potraficie! Morał!! Historii Polski nie uda się zatuszować, ani zmienić, to po co bezmyślnie błaznować? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)     Ja się prawdy nie boię, zgłoś się na badania
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TO KŁAMIE NA BADANIE!!! Lol jak się prawdy nie boisz pisz do uczonego i przekonaj jego, iż nie uchodzisz za głupiego i wyślij wszystkich na badania, co do jednego, czyli uczonych PAN, rządzącego oraz innych, którzy mądrość uznali i badań nie wymagali! Zbadaj IQ, bo w Twoim przypadku wskazane, byś mógł udowodnić, że szufladki poukładane i przekonaj naukowo, że w porządku z głową! Morał: zapał masz, honor masz, adresy znasz, to bierz się za pisanie i powysyłaj na badanie!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najwięksi?! Najwięksi sknerusi, to tak. Zapewne wypłacają pracownikom najniższą krajową? Nic dziwnego, że lubelskie najbiedniejsze w Unii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: