Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł prof. Władysław Bartoszewski

Utworzony przez jacek, 24 kwietnia 2015 r. o 21:10
Musiało się tak to dla niego skończyć,trzymał stołek tak długo chociaż mógł tylko do 67,młodzi bez pracy bez stanowisk a te stare wapniaki,pryki nic nie odpuszczają,stąd kryzys i bezrobocie i wieczna emigracja za pracą.
  bo za nic nie odpowiadają i dla nich praca jest rozrywką, możliwością bycia wśród innych i to za bardzoooo porządne pieniądze, bo ja jak ciężko pracuję to już w wieku 55 lat poszłabym na emeryturę. I rzez własnie takich jak On będziemy orać niedługo do 70 lat, bo Oni myślą tylko i wyłącznie o sobie. To jest brutalna prawda ale prawdziwa.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie jest Twoje prawdziwe pochodzenie? Nazwisko mogą zmienić także rodzice... Umarł wartościowy człowiek a Ty żałosna szujo szukasz możliwości szczucia.
  osoby, które nie mają nic do ukrycia nie zmieniają nazwiska nawet z tego powodu aby tradycję rodzinną zachować a to jest bardzo ważne . Widocznie dla tych co zmieniają rodzina jest nieważna, no to co mówić o całym kraju, narodzie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Wy lubelskie chamy do piet mu nie dorastacie . Na lubelszczyznie to jedna wies i cholota.Prawdziwe oszolomy koscielne.   
  to właśnie m.in śp. Bartoszewski doprowadził do tego, bo będąc w rządzie nie zadbał o rozwój lubelszczyzny. Bo tam, gdzie region jest rozwinięty, bogaty to i  jest bardziej przyjazny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mu ziemia lekką będzie - jednego Bredzisława mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiemy, wiemy, i dlatego dziwimi się, jak wielu innych łyka bez popitki te laudacje wygłaszane przez kolaborantów mocarstw zachodnich mieniących się Polakami w polskich władzach.  
....hm...az tak wiele chamów chce leczyć własne frustracje nad trumną nietuzinkowej osoby! Kilka mln. ludzi wie, jak wielkim człowiekiem był prof. Bartoszewski. O nich natomiast nawet sąsiedzi nie chcą wiedzieć ...
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umarł patriota żydowski , ani to Polak ani profesor. Ciekawa sprawa z tym zwonieniem z obozu koncentracyjnego ze względu na zły stan zdrowia sic!. Wiele razy pluł na Polaków i Polskę. Pamiętam jak mówił, bardziej bał się Polaków niż Niemców. Że Polacy to bydło. W Knesecie obrażano Polskę był tam jako minister MSZ i nawet słowem się nie odezwał. NIe wiem czy będą go chować jako Żyda czy Polaka ale dla mnie końcówka jego życia była żenująca i chyba lepiej byśmy go pamiętali jakby umarł 30 lat temu.
  Trafna synteza. Dziękować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładny obraz nam się tu rysuje katolików z PiS, nic dodac nic ująć, pluć i nienawidzić - jakie to chrześcijańskie !  Masz Lubelszczyzno swój los na jaki zapracowałaś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwiska generalnie zmieniają tylko ci co mają COŚ za uszami lub w takim przypadku jak brzydko brzmią , żle się kojarzą,czy są mało słowiańskie,teraz w rządzie,sejmie,bankach,spólkach skarbu państwa pełno jest takich,są praktycznie wszedzie,jak motocykle.
weź sie doucz oszołomie. poczytaj troche historii Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to właśnie m.in śp. Bartoszewski doprowadził do tego, bo będąc w rządzie nie zadbał o rozwój lubelszczyzny. Bo tam, gdzie region jest rozwinięty, bogaty to i  jest bardziej przyjazny.
nie przyjazny, ale zaradny. leni ktorzy tylko pluj jadem jest tu duzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie o jakim profesorze Wy piszecie ,kupcie sobie koło i walnijcie się nim w czoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umarł patriota żydowski , ani to Polak ani profesor. Ciekawa sprawa z tym zwonieniem z obozu koncentracyjnego ze względu na zły stan zdrowia sic!. Wiele razy pluł na Polaków i Polskę. Pamiętam jak mówił, bardziej bał się Polaków niż Niemców. Że Polacy to bydło. W Knesecie obrażano Polskę był tam jako minister MSZ i nawet słowem się nie odezwał. NIe wiem czy będą go chować jako Żyda czy Polaka ale dla mnie końcówka jego życia była żenująca i chyba lepiej byśmy go pamiętali jakby umarł 30 lat temu.
Czasy kolego takie wtedy były że  " wybrańcom " życiorysy NKWD potem UB pisało,nadawali też z tego samego powodu tytuły i przywileje,ułatwiali też start w biznesie i w wielkiej polityce,otrzymywało się z tego również wsparcie jak i roztaczało się swego rodzaju " parasol ochronny "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weź sie doucz oszołomie. poczytaj troche historii Polski
Jakiej bucu historii  ? tej w której nie ma nic o KATYNIU , baranie !!!!  tej pisanej przez sovietów,przez 50-lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łofffco skór ,nie ujadaj ,do budy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu  i nareszcie zluzował  " stołek "  za takie wynagrodzenie to co najmniej 8 bezrobotnych wyżyje, znajdzie godną pracę za godną płacę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weź sie doucz oszołomie. poczytaj troche historii Polski
Historii ?  bu,ha,ha,ha,ha,  tej co komuchy nas do tej pory uczyli ? mam 68 lat i dopiero teraz mogę się uczyć historii. Historii tej prawdziwej,takiej której nie znałam, do tej pory komuniści nie POzwalali uczyć i słuchać,wszędzie tylko było kłamstwo,fałsz i obłuda,tak samo własnie jak z historią i przeszłością tych  "wielkich " wszystko to : historię,życiorysy  " służby " zawsze pisały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w całej rozciągłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przyjazny, ale zaradny. leni ktorzy tylko pluj jadem jest tu duzo
  to nie lenie tylko ludzie uczciwi, którzy nie mają znajomości aby dopchać sie do koryta, bo gdyby się ci lenie dopchali do tego koryta to dla tych co już byli mniej by zostało do zagarnięcia. Także leniu ciesz się, że uczciwi nie byli tak pazerni i nie pchali się do tego koryta.; Oglądałeś ostatnio sprawę dla reportera p. Jaworowicz, jak prywaciarz został osądzony za wypadek w jego zakładzie pracy tj. śmierć pracownik i drugi ciężko chory. Tam sie wypowiadali prawnicy, że w Anglii czy tp. kraju tai właściciel od razu by siedział i płacił porządne odszkodowanie, a u nas, nawet nie  został ukarany, winę zwalono na tych pracowników. Oto właśnie ci lenie pracowali u pracusia, który ich skrzywdził.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  to nie lenie tylko ludzie uczciwi, którzy nie mają znajomości aby dopchać sie do koryta, bo gdyby się ci lenie dopchali do tego koryta to dla tych co już byli mniej by zostało do zagarnięcia. Także leniu ciesz się, że uczciwi nie byli tak pazerni i nie pchali się do tego koryta.; Oglądałeś ostatnio sprawę dla reportera p. Jaworowicz, jak prywaciarz został osądzony za wypadek w jego zakładzie pracy tj. śmierć pracownik i drugi ciężko chory. Tam sie wypowiadali prawnicy, że w Anglii czy tp. kraju tai właściciel od razu by siedział i płacił porządne odszkodowanie, a u nas, nawet nie  został ukarany, winę zwalono na tych pracowników. Oto właśnie ci lenie pracowali u pracusia, który ich skrzywdził.      
Dlatego raz sierpem a raz młotem,kosy na sztorc i w bój o WOLNĄ POLSKĘ, bez WSI,służb i komoruskego,Polskę bez komuchów i konfidentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historii ?  bu,ha,ha,ha,ha,  tej co komuchy nas do tej pory uczyli ? mam 68 lat i dopiero teraz mogę się uczyć historii. Historii tej prawdziwej,takiej której nie znałam, do tej pory komuniści nie POzwalali uczyć i słuchać,wszędzie tylko było kłamstwo,fałsz i obłuda,tak samo własnie jak z historią i przeszłością tych  "wielkich " wszystko to : historię,życiorysy  " służby " zawsze pisały.
        co, owszem komuchy nie uczyli wszystkiego, ale ja pomimo tego wiedziała, że jest katyń, smoleńsk, miednoje, bo śp. mój ojciec mi opowiadał i nikt go nie rozstrzeliwał za to, a teraz co masz, myślisz, ze uczą prawdziwej historii, masz  obecny smoleńsk, wałęsa bolek itp. Do tego teraz jesteśmy gorzej zniewolenie jak za komuny, bo chcę wyciąć drzewo na działce aby wnuk mógł postawić dom i co, muszę pisać podanie, błagać na kolanach aby mi pozwolili na własnej .... własnej działce ściąć drzewo, a jak nie pozwolą to wnuk będzie mieszkał pod mostem, a drzewo dalej będzie rosło. Wuj z taką wolnością. Ciekawie czy mogę pierdnąć na własnej działce, muszę poczytać przepisy, bo sąsiad poskarży i zabiorą mi działkę abym nie mógł więcej tego robić. Jesteśmy gorzej zniewoleniiii, jak za komuny, pić nie można, palić nie można, płotu na działce postawić nie można, budy dla psa nie można, OTO SIELANKA W WYDANIU SOLIDARUCHÓW Z LAT 80
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego raz sierpem a raz młotem,kosy na sztorc i w bój o WOLNĄ POLSKĘ, bez WSI,służb i komoruskego,Polskę bez komuchów i konfidentów.
  już wałęsa narobił, gdzie on z 8 dzieci i wnukami ma się dobrze a ja z jednym dzieckiem ledwie na chleb mi starcza, bo za 1200 zł to kurwa ciekawie jak można przeżyć do tego jeszcze  z rodziną i tylko nie pier.... l mi, że mogę zmienić pracę, owszem, tylko nie rozumiem dlaczego w tym pierd.... kraju nie zrobią tak jak u niemca, najniższa za godzinę 8,5 euro a jak prywaciarz uważa, że nie będzie płacił, bo go nie stać z tego powodu, że nie wyjedzie z rodziną co roku na majorkę i nie będzie mógł żyć z rodziną w luksusie to niech zamyka zakład i idzie zapierdalać tak jak inni pracownicy. A nie, że przy korycie są przekupieni przez tych prywaciarzy i nas pracowników traktują jak niewolników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...