Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarła 14-latka, która zatruła się narkotykami. Zarzuty dla dyspozytora?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 sierpnia 2017 r. o 15:31 Powrót do artykułu
tak myślę że to wina dyspozytora że naćpala się nie taka mała dziewczyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się narobiło! Kto jej to dał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście największą winę ponosi dyspozytor ratownicy lekarze bo nie uratowali ćpuna ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za dziewczynka, którą pokazują w materiale filmowym? Przykryta twarz ale jak widać po ruchu - oddycha? O co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po co je brała, no ale jak dostaje 400+ za darmo to musiała na coś przyjemnego wydać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie dyspozytor po cichu dorabia sobie w firmie pogrzebowej... Kiedyś była taka afera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oskarżmy cały świat, bo 14- letnia dziewczyna wzięła narkotyki. Bo to wszystkich wina, bo przecież "błędy młodości", ale ku**a bez przesady. Wyrazy współczucia dla najbliższych. Przyznaję, że ciekawi mnie sytuacja w rodzinie dziewczynki, czy to jej pierwszy "odpał" czy nie były nowością mocniejsze bunty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsi winni to rodzice. Drugi winny to głupota dziewczyny i znajomych. Trzeci winny dyspozytor, chociaż i tak nie jest pewne, że prawidłowa reakcja uratowałaby dziewczynie życie. Tyle się mówi, pisze, pokazuje, ale i tak ćpają co tylko ktoś im da. Dzieci robią co chcą, bo rodzice chcą być fajni i nowocześni, więc zakazy, nakazy traktują jak coś kłócącego się z miłością rodzicielską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żal mi idiotów. Oby więcej takich finałów dla ćpaczy. Szpitale są dla osob chorych. Do narkomanow powinni zajeżdżać pierwsi policjanci. Nie narażajmy zdrowia ratowników, ktorych potrzebują osoby chore, a nie agresywne po wódce, czy narkotykach. Ćpasz? Twoj wybor i nie licz na szpital.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty idioto cpun jak to nazywasz to też chory człowiek abyś ty tak skończył a dla rodziców wyrazy współczucia i nie obwiniajcie się to nie wasza wina chore komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świat na głowie stoi!! dyspozytor będzie odpowiadał za gówniarskie zachowanie nastolatki!!! czyli w ten sposób patrząc każdy czyn i wybryk gówniarzy będzie rozgrzeszany a odpowiadać będziemy my dorośli !!! mam dwoje nastolatków w domu, robię wszystko by wychować ich na ludzi ale o zgrozo, moje rozmowy, zainteresowanie ich życiem, problemami to czasem jak groch o ścianę. są zakazy obowiązki przyjemności ale co taki nastolatek ma w głowie to dorosły wyobraźnią nie do***my. szkoda dziewczyny, rodziców ale teraz jeszcze dołożą dyspozytorowi? za co????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ty idioto cpun  jak to nazywasz to też  chory człowiek  abyś  ty tak skończył 
  A dlaczego on ma tak skończyć? Bo Ty mu życzysz, aby ćpunem został? Ćpunem się zostaje na własne życzenie. To jest XXI wiek i o tym co i jak działa trąbione jest od lat, a mimo to część zawsze ma wszystko w d...., ale za to potem pretensje do całego świata. I taki drobiazg - nie życz drugiemu, co tobie nie miłe. Tym bardziej nie wyzywaj go i nie życz, tylko dlatego, że masz inny pogląd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim winni rodzice, jeszcze jestem za tym aby ponieśli oni koszty wyjazdu karetki i pobytu dziewczyny w szpitalu, w takich sytuacjach jak narkotyki nie ma mowy o płaceniu z funduszu, a w tym czasie ktoś naprawdę chory potrzebuje pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...