Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żona premiera Tuska: Mam normalne, zwykłe życie

Utworzony przez AntyPO, 12 grudnia 2010 r. o 15:05
Normalne życie to ja też bym miał gdybym zarabiał tyle co Tusk. Cwaniak podwyżki wprowadza na które stać tylko polski rząd a nie zwykłych ludzi którzy zarabiają minimalną krajową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto decyfduje o tym, kiedy mężuś ma wyjść z szafy aby na chwilę pokaząć się publicznie ze złotym słowem dla ludu pijącego nektar z Jego Kochanych Ust ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalne życie za nasze pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze napisane głosie każdy chciałby takiego życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ona kpi. To jest chamsto w czystalicznie czystej formie. Niech sobie pozyje za 1300 miesiecznie to zobaczymy jak bedzie spiewac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie ja chętnie sie z nią zamienię chociaż na jeden miesiąc na pensje, ale nie bedzie ,,myszka miki" dotykac zaskorniaków i zobaczymy na co jej wystarczy i jeszcze jak zrobi opłaty !!! za wożenie doopy powinna zapłacić a nie jeździć na koszt podatnikow !!!! nie moge patrzeć na nią i na niego ..... by żyło się lepiej .... chyba tuskoam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RZAD POWINIEN ZMNIEJSZYC PENSJE WSZYSTKIM URZEDNIKOM MINIMUM O 30% A NIE LUDZIOM PODATKI PODNOSIC KTORZY I TAK LEDWO WIAZA KONIEC Z KONCEM. KASY FISKALNE WSZEDZIE GDZIE NIE MA LEKARZE FRYZJERZY ITP ITD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...