Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żona premiera Tuska: Mam normalne, zwykłe życie

Utworzony przez AntyPO, 12 grudnia 2010 o 15:05
Normalne życie to ja też bym miał gdybym zarabiał tyle co Tusk. Cwaniak podwyżki wprowadza na które stać tylko polski rząd a nie zwykłych ludzi którzy zarabiają minimalną krajową.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a kto decyfduje o tym, kiedy mężuś ma wyjść z szafy aby na chwilę pokaząć się publicznie ze złotym słowem dla ludu pijącego nektar z Jego Kochanych Ust ??
0
normalne życie za nasze pieniądze
0
dobrze napisane głosie każdy chciałby takiego życia
0
Chyba ona kpi. To jest chamsto w czystalicznie czystej formie. Niech sobie pozyje za 1300 miesiecznie to zobaczymy jak bedzie spiewac.
0
właśnie ja chętnie sie z nią zamienię chociaż na jeden miesiąc na pensje, ale nie bedzie ,,myszka miki" dotykac zaskorniaków i zobaczymy na co jej wystarczy i jeszcze jak zrobi opłaty !!! za wożenie doopy powinna zapłacić a nie jeździć na koszt podatnikow !!!! nie moge patrzeć na nią i na niego ..... by żyło się lepiej .... chyba tuskoam
0
RZAD POWINIEN ZMNIEJSZYC PENSJE WSZYSTKIM URZEDNIKOM MINIMUM O 30% A NIE LUDZIOM PODATKI PODNOSIC KTORZY I TAK LEDWO WIAZA KONIEC Z KONCEM. KASY FISKALNE WSZEDZIE GDZIE NIE MA LEKARZE FRYZJERZY ITP ITD
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: