Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żyrzyn, Puławy > 14-latek zmarł w szpitalu

Utworzony przez WDEFGTREW, 29 lutego 2008 r. o 12:32
to jest okropne ;[ boshee on był taki młody ;| dlaczego akurat on ??? i po co ci ludzie śpią za kierownicą ;( a potem przez nich giną takie młode osoby jak sitek [*] ;( jaa nie moge w to uwierzyć ;/ jeju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bywało z nami różnie.. raz się kłuciliśmy a raz byliśmy nie rozłączni... Jednak to była dla mnie bliska osoba... Życie Jest Niesprawiedliwe...!!! Mówił mi o swoich planach na przyszłość że będzie się uczył w Lublinie.. że pójdzie później do wojska... A teraz?!? Co z jego marzeniami.. planami.. Zostały mi po nim tylko wisiorek,fotografie.. noi co najważniejsze wspomnienia z chwil razem spędzonych.. jak się dowiedziałam o jego śmierci to nie mogłam uwierzyć... Jak to?!? Przecież to nie możliwe... Wczoraj z nim rozmawiałam i chodziłam po Opolu.. a dzisiaj .. co?!? Jego już nie ma?!? To niemożliwe ... To tylko jakaś bajka .. ze złym zakończeniem... Był dla mnie wszystkim.. zwierzałam mu się ze wszystkich problemów.. Tylko on mnie rozumiał... Zawsze się uśmiechał... Nawet jak nie było do tego powodu... To jego słowa przed wyjazdem ... Napisał mi esa... ,,Nie zapomnę o Tobie..." Jak by wiedział że to może się stać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świat jest dziwny!!!! Czy on musiał umrzeć?! Za pewnę zostanie aniołem............... Znałam go!!!!!!!! kumpel z osiedla! Dzięki niemu zawsze w wakacje było wesoło i nigdy się z nim nie nudziliśmy. Zawsze uśmiechnięty, wyluzowany i wogóle fajny gość. Szkoda, że go już nie ma! Każdy dzień bez ciebie będzie inny. . . NIGDY O TOBIE NIE ZAPOMNIMY!!!!! Damian!!!!!!!! Damian!!!!!!!! Damian!!!!!!!! Damian!!!!!!!! Moja rodzina i ja składamy kondolencje rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żwirek ;( To jest nie pojętee ;( Trzyymaj sieeem ;* [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie jest zbyt kruche i niesprawiedliwe. Nie rozumię dlaczego tak młode dziecko Bóg zabrał do Siebie? Mówicie że pewnie miał w tym jakiś cel że los tak chciał. Ale to jest niepojęte. Damianek był za młodziutki żeby umierać i to w tak strasznych okolicznościach. Nie rozumię poczynań Boga, nie rozumię tego okropnego i niesprawiedliwego świata. I nigdy nie zrozumię DAMIANKU na zawsze zostaniesz w naszej pamięci, nie zapomnimy cię!!! Nie mówimy Ci żegnaj lecz do zoabczenia!!! :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy wspolczucia dla rodziny...znalam damiana chodzilam z nim do szkoly a nawet klasy szkoda ze tak sie stalo ale bog tak chcial mi tez dzisjaj umarl wojek i tez dobrze sie nie czuje ale damian mial 14 lat a wojek juz byl stary przed damiankiem bylo cale zycie...,ale co sie stalo juz sie nie odstanie bardzo mi przykro z tego powodu pozdrawiam i wspolczuje damian kiedys sie spotkamy na tamtym swiecie bo na tym niestety w twojm przypadku jest to juz nie mozliwe...kondolencje dla calej rodziny a szczegolnie mamy Damianka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos moze byc uprzejmy i napisac kiedy bedzie albo byl pogrzeb Damianka?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa R... napisał:
Czy ktos moze byc uprzejmy i napisac kiedy bedzie albo byl pogrzeb Damianka?????
Damiana to nie wiem, ale Ani jest w srode
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damiana w czwartek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patryk napisał:
Damiana w czwartek
bardzo ci dziekuje za informacje o pogrzebie Damiana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bliska Qmpela.... napisał:
Bywało z nami różnie.. raz się kłuciliśmy a raz byliśmy nie rozłączni... Jednak to była dla mnie bliska osoba... Życie Jest Niesprawiedliwe...!!! Mówił mi o swoich planach na przyszłość że będzie się uczył w Lublinie.. że pójdzie później do wojska... A teraz?!? Co z jego marzeniami.. planami.. Zostały mi po nim tylko wisiorek,fotografie.. noi co najważniejsze wspomnienia z chwil razem spędzonych.. jak się dowiedziałam o jego śmierci to nie mogłam uwierzyć... Jak to?!? Przecież to nie możliwe... Wczoraj z nim rozmawiałam i chodziłam po Opolu.. a dzisiaj .. co?!? Jego już nie ma?!? To niemożliwe ... To tylko jakaś bajka .. ze złym zakończeniem... Był dla mnie wszystkim.. zwierzałam mu się ze wszystkich problemów.. Tylko on mnie rozumiał... Zawsze się uśmiechał... Nawet jak nie było do tego powodu... To jego słowa przed wyjazdem ... Napisał mi esa... ,,Nie zapomnę o Tobie..." Jak by wiedział że to może się stać...
Powiem szczeze teraz jest to nie istotne gdzie jechal Damian i reszta ale jezeli bylas jego naj leprza kumpela to chyba wiesz gdzie jechali???Wiesz wspolczuje ci ale jezeli Damian napisal Ci "nie zapomne o tobie"to znaczy ze cos czul ale nie wiedzial ze cos takiego sie stanie jezeli by to wiedzial to napewno nigdy nie wsiadl by do tego samochodu i nigdzie nie jechal tylko zostal by w domu...no ale coz ciezko kazdemu...taki los byl mu pisany szkoda tylko ze to byly tak straszne okolicznosci...napewno chlopaczyna mial ciezka smierc...nie dosc ze mlody to jeszcze zmarl w takich okolicznosciach......wyrazy wapolczucia "SZCZERE"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...