Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: W sobotę dostaniesz sadzonkę od PSL

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 marca 2017 r. o 18:05 Powrót do artykułu
pieniądz podatnika wydadzą tylko co to by dołożyć rządowi wybranemu przez Polaków! Pogońcie ich z urzędu, bo zniszczą miasto tak jak zniszczyli polske!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając zdolności negocjacyjne to takie sadzonki były po zakupione100. PSL: starzy macherzy od gazu. Uzdolnieni grafomani, specjaliści od dobrze płatnych stanowisk, miłośnicy sztabek złota i nieustanni zwolennicy picia na krzywy ryj. Obyście przepadli w najbliższych wyborach czego wam gorąco życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie rozdajo dzialek(najlepiej ze swoich prywatnych gruntow) pod te drzewka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nadchodzących wyborach samorzędowych PSL nie ma prawa osiągnąć wyniku powyżej 5%.Jestem o tym głęboko przekonany,a jak wyborcy się postarają to "zielone ludki" nie osiągną nawet takiego wyniku.W tych wyborach nie będzie już "książeczek" zrobionych pod tę partię i dlatego wynik będzie prawdziwy.Mam nadzieję że pogonimy tych pasożytów z samorządów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja spoko. Akurat na te drzewka była zrzuta z własnej kieszeni z tego co wiem,  a pytałem u samego źródła czyli od chłopaków co rozdawali. I malo tego wystarczy poczytać trochę ale PSL się odmładza.  Stawiają na młodych ludzi i to da się zauważyć.  A w przyszłych wyborach zagłosuję na nich.  Mam dość PO PISU a partie pod przywództwem celebrytów, muzyków i bankierów mnie nie przekonuje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luki a przekonuje cię partia przekręciarzy, oszustów, nepotów, kolesi, krzyworyjowców, korytołapców, nazwoparti kradziejców, kryptokomuchów, grafomanów, krętaczy, to gratuluję i lepszych okularków życzę. Co do drzewek to się niewykosztowali po tylu latach przy korycie to mogliby dawać po sadzonce miłorzębu, który jak wszyscy wiedzą lub nie, poprawia pamięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...