Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bieg na szpilkach w Białej Podlaskiej. Ruszają zapisy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2017 r. o 20:37 Powrót do artykułu
Na pewno pobiegnie blondynka Stefaniuka wraz ze swoją organizacją założoną w celu ściągnięcia Dudowej do Białej Biereckiej. Cel jest charytaTYWNY to mężuś prezydent ,a może i sam Bierecki kupią jej stosowne buciki by ten bieg zaliczyła! Brawo tak trzymać,grunt to reklama Białej , a w środku może być smród,tak jak jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupota zagrazająca zdrowiu,ile będzie skreconych kostek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze takie imprezy to wspaniała okazja do pomocy, ja sama biegam, np teraz przygotowuję się do pko biegu charytatywnego. Ten, kto nigdy nie próbował, nie wie, jakie to emocje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Was porąbało. Moralna zgnilizna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz Cię Gościu a raczej nędzna na pewno brzydka w sztos panieneczko skręciło na punkcie Pani Stefaniuk?! Do pięt jej nie dorastasz :-). Ty nawet jesteś tak tępa, że nie umiesz się doczytać co to stowarzyszenie robi :-). Brawo Pani Prezydentowo. Takie głupie teksty jak ten poniżej to tylko sygnał dla Pani, że ich skręca z zazdrości :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogoś skręca z zazdrości na punkcie naszej Prezydentowej. To bardzo miła kobieta i gdy ją poznałem to zrozumiałem skąd te hejty - z ogroma zazdrości :-) :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...