Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy prezes stadniny w Janowie Lubelskim: Wszystko idzie normalnym tokiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lipca 2016 r. o 22:06 Powrót do artykułu
W Janowie Lubelskim? Co wy tam pijecie/łykacie/palicie/wąchacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premium ? Dobrze ze nie kupiłem, strach czytać, skoro autor nie wie nawet gdzie jest ta stadnina... cyt. ,,Nowy prezes stadniny w Janowie Lubelskim: Wszystko idzie normalnym tokiem '' Gorzej niż brukowiec, śmiem twierdzić ze w fakcie jest lepsza korekta i ,,pismaki''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wszystko idzie normalnym tokiem to po jakiego wała była zmiana prezesa? następny do żłoba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan profesor to jakiś fenomen. Tyle funkcji i jeden człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy on czasami nie powinien przejść na emeryturę, ja nie mogę się doczekać aby pójść, widocznie to lekka i przyjemna praca, tylu młodszych mądrych ludzi mamy, dajmy im popracować a nie biorą 500+ za darmo i leżą, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że koleiny "młodzieniaszek" na ciepłym stołku!!!!! Tam potrzeba menadżera a nie geriatryka profesora!!! Tacy niech sobie będą na uczelniach! W ważnych spółkach potrzebni są ludzie w sile wieku, z pomysłami, wizjami, itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktokolwiek z was zna Prof. Pietrzaka? Cokolwiek o nim wie? Skąd w was tyle nienawiści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie jesteś żałosnym nierobem skoro tylko wyczekujesz emerytury. Zarządzanie stadniną koni czystej krwi arabskiej wymaga wiedzy i doświadczenia a nie młodego wieku. Już pokazał swoją niekompetencję powołany wcześniej prezes (młodszy niż obecny) i jego młody doradca (członek zarządu) wybierając na "gwiazdę" Polish pride 16 - letnią klacz. Kup sobie tanie piwo żałosny frustracie i nie pluj na człowieka, który coś chce zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek napisał:
Widocznie jesteś żałosnym nierobem skoro tylko wyczekujesz emerytury. Zarządzanie stadniną koni czystej krwi arabskiej wymaga wiedzy i doświadczenia a nie młodego wieku. Już pokazał swoją niekompetencję powołany wcześniej prezes (młodszy niż obecny) i jego młody doradca (członek zarządu) wybierając na "gwiazdę" Polish pride 16 - letnią klacz. Kup sobie tanie piwo żałosny frustracie i nie pluj na człowieka, który coś chce zrobić.
bo wczesniej wybierali po znajomości dyrektorów, nie uwierzę, że nie ma młodszyzh kompetentych osób do kierowania ta stadniną, no ale, jak sie obsadza stanowiska po znajomości bez wiedzy, no to mamy w tym pieprzonym kraju to co mamy, każdy widzi nawet na swoim "podwórku" kto zarzadzą, rządził PSL - byli swoi, zrządza PiS - są swoi, nieważne czy umie, ale swój. Zbrzydło już mi to beznadziejne zarządzanie od lat i wolę iść na emeryturę niż z tymi nic nie umijącymi wyuczonymi pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, pani, mój mąż z zawodu jest dyrektorem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Proszę, pani, mój mąż z zawodu jest dyrektorem...
i może jeszcze 70 letnim dyrektorem, który już ze zdrowiem nie domaga, a co mówić o dobrym zarządzaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epona-horsefeed.pl/zywienie-koni/pasza-podstawowa/pasze-dla-koni-hodowlanych/ - pasze dla koni hodowlanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...