Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odnowili mural z Żołnierzami Wyklętymi. Jak Wam się podoba? Sonda

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2017 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Jestem za. Upamiętniać i uczyć poprzez tego typu grafy o naszej zakłamywanej przez tyle lat historii. Samo wykorzystanie powierzchni o wiele bardziej pożyteczne niż artystyczna mieszanka bohomazów wzdłuż ścieżki rowerowej na tyłach skansenu i Ogrodu Botanicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a SKOKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szendzielarz morderca kobiet i dzieci obok Pileckiego? Czy kogoś pogięło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz każdy morderca jeśli ma krzyż na szyi jest uważany za partiotę. Każdy kto ma inne zdanie inne niż skrajnie prawicowe jest nazywany lewakiem, zdrajcą, opluwany jest jadem. Cieszę się, że nie mieszkam i nic mnie z tym krajem nie łączy, oprócz miejsca urodzenia i znajomości języka. Nie jestem od 2 lat obywatelem tego kraju (mam inne) - zrzekłem się i mi z tym fantastycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierecki poprzez skoki okradł Polaków na grubo większą kasę niż amber gold, to go stać nie tylko na mirale, ale na ufundowanie bialej odbudowy pałacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to za pieniądze Skoków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez obrazy, ale artyzm chyba rodem z socrealizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny przyzwoity to Pilecki. Reszta bandyci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 70 lat prania mózgów owocuje... Homo sovieticus nie zniesie bohaterów, którzy walczyli o prawdziwą, wolną Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na komentarze opłacanych pseudo lewaków( bo nawet nie wiedzą jakie mają poglądy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I potomków esbeków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Teraz każdy morderca jeśli ma krzyż na szyi jest uważany za partiotę. Każdy kto ma inne zdanie inne niż skrajnie prawicowe jest nazywany lewakiem, zdrajcą, opluwany jest jadem. Cieszę się, że nie mieszkam i nic mnie z tym krajem nie łączy, oprócz miejsca urodzenia i znajomości języka. Nie jestem od 2 lat obywatelem tego kraju (mam inne) - zrzekłem się i mi z tym fantastycznie.
 Jeśli nic cię nie łączy (kłamstwo-pojawia się jakaś osesja, nienawiść), to po co wchodzisz na te strony?.My też się ,cieszymy, że tacy jak ty wyjeżdżają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ponad 70 lat prania mózgów owocuje... Homo sovieticus nie zniesie bohaterów, którzy walczyli o prawdziwą, wolną Polskę.
 Z kim tak zaciekle walczyli.Z chłopami,którzy otrzymali trochę ziemi,geodetami,którzy tą ziemię wytyczali,czy z niewinnymi obywatelami,jak "bohater" Ogień na Podhalu.A może zabili jakiegoś Niemca?Mózg to tobie wyprali,a potrzebowali do tego znacznie mniej czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej to nie byli bohaterowie mojej bajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wy bolszewickie pachołki ujadacie , czy już wasze dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator historii napisał:
undefined napisał:
Ponad 70 lat prania mózgów owocuje... Homo sovieticus nie zniesie bohaterów, którzy walczyli o prawdziwą, wolną Polskę.
Z kim tak zaciekle walczyli.Z chłopami,którzy otrzymali trochę ziemi,geodetami,którzy tą ziemię wytyczali,czy z niewinnymi obywatelami,jak "bohater" Ogień na Podhalu.A może zabili jakiegoś Niemca?Mózg to tobie wyprali,a potrzebowali do tego znacznie mniej czasu.
 A skąd ci chłopi otrzymali tą ziemię? Ze sklepu? A geodeci to co dzielili? Otóż, czerwony pachołku, nie wszyscy chłopi cieszyli się z takiego "podarunku". Większość z nich pracowała za godziwą zaplatę u właścicieli ziemskich, którzy całą wojnę walczyli z okupantem. A wielu tych chłopów grasowało po różnych miejscowościach grabiąc swoich, Polaków, chroniąc sie w lesie przed Niemcami. Takie są fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten syf pod muralem, błoto, kałuże. Patriotom syf nie przeszkadza. Zaparkują na trawniku, błoto zrobią, zdewastują chodniki itp. ważne, żeby jakieś kocopoły o wyklętych bredzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam w okolice Piask i prosze porozmawiać z mieszkańcami, ktory pamietają tamte czasy. Nazwijcie franczaka bohaterem to was ludzie o go znali na widłach poniosa. Bandyta, złodziej, gwałciciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bohaterowie - czas przemilczeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast 1000 miejsc pracy mamy murale :D brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...