Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PRECZ Z PAWLAKIEM NA FORUM

Utworzony przez ZENON, 2 grudnia 2009 r. o 20:46
JAM JEST ZENON ZIELONY I ROZKAZUJĘ DLA PAWLAKA JUŻ SIĘ NIE ODZYWAĆ I NIE ZAKŁADAĆ TEMATÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZENON napisał:
JAM JEST ZENON ZIELONY I ROZKAZUJĘ DLA PAWLAKA JUŻ SIĘ NIE ODZYWAĆ I NIE ZAKŁADAĆ TEMATÓW
Pawlak to Siwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pawlak to Siwy
Ale z Cici czy Siwy Siwy? No i co zrobimy z tymi durniami, dużym i gamonem, im też trzeba zakazać się odzywać!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZENON napisał:
JAM JEST ZENON ZIELONY I ROZKAZUJĘ DLA PAWLAKA JUŻ SIĘ NIE ODZYWAĆ I NIE ZAKŁADAĆ TEMATÓW
W Odpowiedzi na wpis Pana, Panie Zenonie pozwalam sobie zacytować List Atamana Sirko , wybór najwłaściwszych określeń pozostawiam w Pańskiej gestii. Załączam głęboki ukłon Pańskiej Małżonce . Ja, sułtan, syn Mehmeda, brat Słońca i Księżyca, wnuk i namiestnik Boga, Pan królestw Macedonii, Babilonu, Jerozolimy, Wielkiego i Małego Egiptu, Król nad Królami, Pan nad Panami, znamienity rycerz, niezwyciężony dowódca, niepokonany obrońca miasta Pańskiego, wypełniający wolę samego Boga, nadzieja i uspokojenie dla muzułmanów, budzący przestrach, ale i wielki obrońca chrześcijan — nakazuję Wam, zaporoskim Kozakom, poddać się mi dobrowolnie bez żadnego oporu i nie kazać mi się więcej Waszymi napaściami przejmować. Sułtan turecki Mehmed IV ” Odpowiedź Kozaków „ Zaporoscy Kozacy do sułtana tureckiego! Ty, sułtanie, diable turecki, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z Ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje wojsko zjada czarcie gówno. Nie będziesz Ty, sukin Ty synu, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z Tobą ziemią i wodą, ku*** Twoja mać. Kucharzu Ty babiloński, kołodzieju macedoński, piwowarze jerozolimski, garbarzu aleksandryjski, świński pastuchu Wielkiego i Małego Egiptu, świnio armeńska, podolski złodziejaszku, kołczanie tatarski, kacie kamieniecki i błaźnie dla wszystkiego co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i chuju zagięty. Świński Ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, ku*** Twoja mać. O tak Ci Kozacy zaporoscy odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz Ty nawet naszych świń wypasać. Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możecie w dupę pocałować nas! Podpisali: Ataman Koszowy Iwan Sirko ze wszystkimi zaporożcami. http://www.youtube.com/watch?v=9Q-OzsOmi00 Na koniec chwila muzyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.executedtoday.com/images/300px-Repin_Cossacks.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla Zenona napisał:
Ale z Cici czy Siwy Siwy? No i co zrobimy z tymi durniami, dużym i gamonem, im też trzeba zakazać się odzywać!?
Siwy tfu z cici tfu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla Zenona napisał:
Ale z Cici czy Siwy Siwy? No i co zrobimy z tymi durniami, dużym i gamonem, im też trzeba zakazać się odzywać!?
No bratku ! tutaj to już przegiąłeś ! Dużego i Gamona nazywasz durniami ?!? To my za ciebie psia mendo d... nadstawialiśmy jeżdżąc na zdezelowanej bmw-ce po tych waszych zasr...ch podlaskich piaskach i karaskach świątek piątek i niedziele, w deszcz, śnieg, mróz 45-cio i w upał 48 stopniowy, ratując kogo się da z rąk polskich antysemitów... i ty mi tu czerwona wywłoko od durniów wyjeżdżasz ?!?! O niedoczekanie twoje ty kozi synu ! niech no ja tylko wyjde z tego pierdla na Prostej ! Poznasz ty co to Duży ! Nie wiem co stało się z Siwym z Cici (podobno już nikogo nie poznaje, po smietnikach łazi, padlinę zbiera, wrak człowieka...), za to wiem coś niecoś o Siwym Siwym bo tydzień temu widziałem go na wieczornym spacerze. Okazuje się że siedzi w sąsiedniej celi. Gestapo III RP aresztowało go za to że za bardzo brechał na forum Dz.Wsch. Siepacze Tuska wpadli do niego do domu o 4 rano, zabrali komputer, skuli w kajdany, poddali go okrutnemu śledztwu, najpierw torturowali go na Łomaskiej, potem przewieżli do nas na Prostą. Chcieli koniecznie wiedzieć jak to możliwe żeby taki prymityw pisał takie piekne wiersze. Siwy nie pisnął ani słówka ! W końcu dali mu spokój. Dostał wyrok 25 lat bez prawa korzystania z jakiejkolwiek amnestii. Dali mu jednak papieru do oporu, długopisy, no i chłop po całych dniach pisze te swoje bzdurne rymowanki . Podobno Naczelnik obiecał mu nawet wydać to drukiem. Ogólnie Siwy trzyma się dobrze, ma oddzielną celę z prysznicem, kuchenką, tv, dvd, vhs, czasami babki jakieś, nie ma żle ... ale, niestety, nie ma dostępu do internetu (tzn internet ma, śledzi wszystko co piszecie ale nie może odpisać mu ten h... Naczelnik zablokował klawisz "enter"), dlatego milczy. Prosił mnie żebym pozdrowił wszystkich którzy go jeszcze pamiętają z dawnych lat. Opowiadał mi (morsem przez ścianę) że "kiedyś to Forum to było COŚ ! nie to g... co dzisiaj". Nie wiem, nie było mnie wtedy w Białej. Ale wierzę mu bo wygląda na porządnego gościa. Pawlak ! Pięknie wykorzystałeś ten list kozaków do sułtana ! Cudo ! Strzał w 10 ! Takom literature lubie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA MONARCHA ZENON III ZIELONY HERBU KONICZYNKA WYBACZĘ CI TWOJE BEZMÓZGIE TEKSTY I POZWOLĘ TOBIE NIEGODNY UKŁONIĆ SIĘ PRZED MOJĄ ZIELONOŚCIĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, głupi, ty głupi ! I głupim ostaniesz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży dajesz się prowokować ! Daj spokój chłopie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(Tak dla Zenona @ 2.12.2009, 21:18:34) * Ale z Cici czy Siwy Siwy? No i co zrobimy z tymi durniami, dużym i gamonem, im też trzeba zakazać się odzywać!? No bratku ! tutaj to już przegiąłeś ! Dużego i Gamona nazywasz durniami ?!? To my za ciebie psia mendo d... nadstawialiśmy jeżdżąc na zdezelowanej bmw-ce po tych waszych zasr...ch podlaskich piaskach i karaskach świątek piątek i niedziele, w deszcz, śnieg, mróz 45-cio i w upał 48 stopniowy, ratując kogo się da z rąk polskich antysemitów... i ty mi tu czerwona wywłoko od durniów wyjeżdżasz ?!?! O niedoczekanie twoje ty kozi synu ! niech no ja tylko wyjde z tego pierdla na Prostej ! Poznasz ty co to Duży ! Nie wiem co stało się z Siwym z Cici (podobno już nikogo nie poznaje, po smietnikach łazi, padlinę zbiera, wrak człowieka...), za to wiem coś niecoś o Siwym Siwym bo tydzień temu widziałem go na wieczornym spacerze. Okazuje się że siedzi w sąsiedniej celi. Gestapo III RP aresztowało go za to że za bardzo brechał na forum Dz.Wsch. Siepacze Tuska wpadli do niego do domu o 4 rano, zabrali komputer, skuli w kajdany, poddali go okrutnemu śledztwu, najpierw torturowali go na Łomaskiej, potem przewieżli do nas na Prostą. Chcieli koniecznie wiedzieć jak to możliwe żeby taki prymityw pisał takie piekne wiersze. Siwy nie pisnął ani słówka ! W końcu dali mu spokój. Dostał wyrok 25 lat bez prawa korzystania z jakiejkolwiek amnestii. Dali mu jednak papieru do oporu, długopisy, no i chłop po całych dniach pisze te swoje bzdurne rymowanki . Podobno Naczelnik obiecał mu nawet wydać to drukiem. Ogólnie Siwy trzyma się dobrze, ma oddzielną celę z prysznicem, kuchenką, tv, dvd, vhs, czasami babki jakieś, nie ma żle ... ale, niestety, nie ma dostępu do internetu (tzn internet ma, śledzi wszystko co piszecie ale nie może odpisać mu ten h... Naczelnik zablokował klawisz "enter"), dlatego milczy. Prosił mnie żebym pozdrowił wszystkich którzy go jeszcze pamiętają z dawnych lat. Opowiadał mi (morsem przez ścianę) że "kiedyś to Forum to było COŚ ! nie to g... co dzisiaj". Nie wiem, nie było mnie wtedy w Białej. Ale wierzę mu bo wygląda na porządnego gościa
Ostatnio edytowany 5 grudnia 2009 r. o 21:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZENON III ZIELONY napisał:
JA MONARCHA ZENON III ZIELONY HERBU KONICZYNKA WYBACZĘ CI TWOJE TEKSTY I POZWOLĘ TOBIE NIEGODNY UKŁONIĆ SIĘ PRZED MOJĄ ZIELONOŚCIĄ MILCZCIE !!!!!! PAWLAKI I INNE DUŻE GAMONY JAM JEST NAJWIĘKSZY I MNIE MACIE WIELBIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty koniczynka trawy się najarałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty psi pomiocie! Tak mi mowisz przed moim obliczem? Na mojej piersi Trzy krzyże za odwagę wiszą a ty tak do mnie? Ty kozi synu co snu nie zaznasz, do mnie tak? To dla ciebie szykuje!: http://www.majdanek.com.pl/gallery/materialy/sprawiedliwosc_czy_hanba3.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do do ciebie było i jest zenku zielony palancie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
duży dajesz się prowokować ! Daj spokój chłopie !
Efka ! Co ja na to poradzę że lubię takich durniów bić po ich obrzydliwych obleśnych mordach ? No co ja na to poradzę ? No co ? Co ? To jedyna moja przyjemność w życiu niestety... Kiedyś to wsadzałem im po prostu kule w łeb i spokój. Teraz mamy inne czasy , szkoda... A ty Efka wsadzałaś już komuś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulę w łeb? Myślisz,że się przyznam???? Na prostą do Gamona nie spieszy mi się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='f' date='5.12.2009, 18:52:41' post='202544'] Kulę w łeb? Myślisz,że się przyznam???? Na prostą do Gamona nie spieszy mi się [/quote chciałbym też coś powiedzieć nie lubie; grzanego piwa, bezbożników, Starozakonnych, eurojełopów, mysich bobków,signopanu,kapuśniaku,deszczu rano, komuchów, liberałów, Pawlaków, placebo , R&B, Dużych i Małych i mam to wszystko gdzieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałeś o serze ze Spomleku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Zapomniałeś o serze ze Spomleku
sklerozy też nie lubie, tobie też obiło ze moje wariactwa czytasz, zreszto wziełem sgnopam i sie mnie wszysko podoba, nawet tem gamon analfabetto, zapomniale a skrelozy nie lubie ze teb zenono czy jak go tam zwalili to mnie guwnie wisi i powiwa
Ostatnio edytowany 5 grudnia 2009 r. o 21:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...