Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadki i kolizje na drodze po remoncie. "Kierowcy tracą rozsądek"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lutego 2018 r. o 15:39 Powrót do artykułu
Ja osobiście nic nie mam do tego że jakiś idiota chce się zabić , ale kiedy rani bądź zabija innych to już tak. Im trzeba zabierać prawa jazdy na zawsze i obciążać kosztami służb ratowniczych i kosztami leczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co remontować? Było zostawić doły, a wtedy w sposób naturalny by zwalniali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdżę szybko nawet bardzo ale bezpiecznie, mam 26 lat i juz spore doswiadczenie za kółkiem, nie lubie tych tatuskow co to mają się za mistrzow a najszybciej 110 na ekspresowce jechali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ile "lecisz" po expresówce?. Ja właśnie przeważnie 110km/h i o dziwo zawsze zdążam na czas. Mam ograniczone zaufanie do samochodu też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No to ile "lecisz" po expresówce?. Ja właśnie przeważnie 110km/h i o dziwo zawsze zdążam na czas. Mam ograniczone zaufanie do samochodu też.
 Jajeżdżę max 140km/h szybcie  po prostu nie lubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to jest jednak kwestia ukształtowania drogi, jełsi wylatują w jednym miejscu? Nie będę przekonywał, dobre chęci projektanta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt jest we łbie - sprawdzić, czy na równej drodze silnik wyciągnie, ile fabryka dała!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...