Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cóż... katolicka młodzież w kraju "95% katolików", ochrzczeni, posłani do komunii i bierzmowania, uczęszczający na zajęcia z religii w szkołach... pokolenie JP II, elita młodych katolików, zapewne też prawdziwi patrioci i Polacy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdzałem przez ulicę Przemysłową tamtego wieczora i na 500m odcinku drogi co skrzyżowanie stał radiowuz, ze 4sztuki tam stały, tak myślałem a co to prezydenta Polski będą eskortować, a tu okazuje się że tylko policjanta po służbie ktoś ręką dotkną - no tak to wszystko wyjaśnia. Dziekuje i miłego dnia życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie to już jest to polskie dresiarskie frajerstwo....najpierw w grupie myślą że są nieśmiertelni, a później jeden drugiego wystrzela na policji...hahaha....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdzałem przez ulicę Przemysłową tamtego wieczora i na 500m odcinku drogi co skrzyżowanie stał radiowuz, ze 4sztuki tam stały, tak myślałem a co to prezydenta Polski będą eskortować, a tu okazuje się że tylko policjanta po służbie ktoś ręką dotkną - no tak to wszystko wyjaśnia. Dziekuje i miłego dnia życzę.
No okolejny mądry , ciekawe jak by ciebie napadło 15stu chłystków i pobili tez byś był taki mądry też byś tak mówił że to tylko ty więc po co policja . Policja wyłapywała tyvh idiotów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak potwierdzam policjanta bili ministranci oczywiście na zlecenie proboszca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co było im zwracać uwagę! Na pewno pobity policjant pójdzie na zwolnienie i zapłacą mu 80 procent za zwolnienie bo był po slużbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co było im zwracać uwagę! Na pewno pobity policjant pójdzie na zwolnienie i zapłacą mu 80 procent za zwolnienie bo był po slużbie
Kpisz czy masz zespół Torreta? Niszczyli mienie (kontener) i próbowali zepchnąć go na ulicę. A żeby tak tam Twoja matka jechała i przywaliła w ten kontener a potem w grupę ludzi i ich zabiła i poszła do pierdla. Tak samo byś ćwierkał? Ja za młodu różne rzeczy robiłem ale nie narażałem życia innych, nigdy na drogę drzew ani nic nie rzuszałem, znaków nie niszczyłem, wind nie podpalałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie decyzje Prokuratury i Sądu mogę pochwalić   :) Mam nadzieję, że inni gnoje zastanowią sie zanim zdecyduja sie na cos podobnego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdzałem przez ulicę Przemysłową tamtego wieczora i na 500m odcinku drogi co skrzyżowanie stał radiowuz, ze 4sztuki tam stały, tak myślałem a co to prezydenta Polski będą eskortować, a tu okazuje się że tylko policjanta po służbie ktoś ręką dotkną - no tak to wszystko [...]   Mam nadzieję, że jak będziesz kiedyś potrzebował pomocy Policji to żaden radiowóz nie przyjedzie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdzałem przez ulicę Przemysłową tamtego wieczora i na 500m odcinku drogi co skrzyżowanie stał radiowuz, ze 4sztuki tam stały, tak myślałem a co to prezydenta Polski będą eskortować, a tu okazuje się że tylko policjanta po służbie ktoś ręką dotkną - no tak to wszystko [...]   Mam nadzieję, że jak będziesz kiedyś potrzebował pomocy Policji to żaden radiowóz nie przyjedzie.
zosiu: zanim zaczniesz przelewać swoje myśli na papier, naucz się poprawnie pisać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lać gówniarzy ile wejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zosiu: zanim zaczniesz przelewać swoje myśli na papier, naucz się poprawnie pisać...
a co masz problemy ze zrozumieniem mojej wypowiedzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpisz czy masz zespół Torreta? Niszczyli mienie (kontener) i próbowali zepchnąć go na ulicę. A żeby tak tam Twoja matka jechała i przywaliła w ten kontener a potem w grupę ludzi i ich zabiła i poszła do pierdla. Tak samo byś ćwierkał? Ja za młodu różne rzeczy robiłem ale nie narażałem życia innych, nigdy na drogę drzew ani nic nie rzuszałem, znaków nie niszczyłem, wind nie podpalałem.
Matka? Matka siedzi z tyłu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co było im zwracać uwagę! Na pewno pobity policjant pójdzie na zwolnienie i zapłacą mu 80 procent za zwolnienie bo był po slużbie
80 procent za zwolnienie ??  za to że sam się pobił ?? to chyba jakieś jaja !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...