Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

7 lat więzienia za gwałt na dziecku

Utworzony przez monika, 5 sierpnia 2013 r. o 12:56 Powrót do artykułu
Biorąc pod uwagę wymiar kary, należałoby się zastanowić, czy sąd też nie lubi dzieci i perwersji łącznie z okaleczaniem oraz przetrzymywaniem wbrew czyjejś woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie dlaczego recydywista nie dostal maksymalnego wyroku 12 lat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy sędzia próbuje głaskać czy też wybielać pedofila? Zamiast maksymalnej kary to pobłażanie,więc nic dziwnego że coraz więcej takich czynów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co k...wy nędzy trzeba zrobić, żeby dostać 12 lat ??! dla kogo jest ta górna granica ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzic tej dziewczyny powinien upolować go na ulicy i wjechać w niego samochodem. Byłby wypadek -nieumyślny naturalnie.  Ciekawe jaki wyrok będzie za 3,5 roku kiedy wyjdzie "za dobre sprawowanie" kiedy przeleci córkę sędziego albo jego żonę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze powinni go skrócić o małego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO jest kraj ,to raj dla bandytów .Gdyby dotyczyło to mojego dziecka to wcześniej czy później otrzymałby wyrok śmierci .Nie ma sądów każdy musi sam wymierzać karę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO jest kraj ,to raj dla bandytów .Gdyby dotyczyło to mojego dziecka to wcześniej czy później otrzymałby wyrok śmierci .Nie ma sądów każdy musi sam wymierzać karę .
Dlatego RYŻY z tą całą czerwoną chołotą musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 7 lat???? Curva co to za pojebany kraj, pojebane sądy???? Gdzie my żyjemy? A pala w dupala hujowi jednemu i dożywocie, a po drodze codziennie wpierdol!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego RYŻY z tą całą czerwoną chołotą musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierć poprzez zachłostanie, jedyna słuszna kara dla tego psychola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
catholik.tobie.pala.w.dupe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam kamila bardzo dobrze kradlismy razem kiedys ale to co teraz odje..l popularnosci mu nie przyniesie we wiezniu cos mnie sie zdaje ze tera to on bedzie inne czynnosci sexualne wykonywal heh ale co on nie wiedzial co bedzie LTZ nowy zle zrobil h.j w du.e za to pozdrowienia od ucikieniera polsko viva RKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...