Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adampol: Pijana nastolatka wiozła koleżanki

Utworzony przez xxx, 9 października 2010 r. o 17:49 Powrót do artykułu
"nie posiadała PRAWO JAZDY" chyba "prawa jazdy" D*E*B*I*L*U. Kto pisze te teksty, ja jebie co za trzonki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, mi tez od razu wpadło w oko to "prawo jazdy' Bądźmy wyrozumiali, wpadki każdemu się zdarzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A równie "wykształceni" koledzy tych gówniar akurat manifestowali za legalizacją narkotyków. Troche szkoda,ze sklepy z dopalaczami są zamykane. Ta selekcja zaczynała mi sie podobac a idiotów nigdy nie żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pusta szczeniara!!!!!!!!!!!! dobrze, że nie doprowadziła do żadnego wypadku albo kolizji. Wodę powinna pić a nie alkohol. Dobrze, że nie wszystkie dziewczyny w jej wieku mają takie durne nieodpowiedzialne pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hah to trzeba byc glupim zeby jezdzic po pijanemuu i na dodatek ze sie jedzic nie umie. ehh zal mi tych dziewczynn xd niech sie naucza jezdzic .. bd sie spowiadac przed sadem hah na jedno im dobrze bo takie goniwary nie powinny jezdzic bez prawka i po pijanemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...