Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm24: Obława na psa na osiedlu w Chełmie

Utworzony przez POpapraniec, 27 lipca 2011 r. o 13:46 Powrót do artykułu
uśpić razem z tymi 10cioma rodzinami i po sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chiałbym żeby ciebie sparaliżowało od pasa w dół, internetowy śmieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyczliwy napisał:
a ja chiałbym żeby ciebie sparaliżowało od pasa w dół, internetowy śmieciu
Sam go dokarmiałem kilka razy - strasznie nieufny zwierzak. Jak widział inne psy schodził grzecznie z drogi. Straż miejska nie ma co robić?? A gdzie byli ostatnio w Lublinie, jak hołota z pistoletem po ulicy biegała i mierzyła do ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylu obrońców się odezwało, ale żaden nie przygarnął psiny. Zawsze to lepiej jak ma kto zjeść odpadki z obiadu wyrzucone na chodnik i nie trzeba brać za takiego psa odpowiedzialności, ani za niego odpowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpapraniec napisał:
uśpić razem z tymi 10cioma rodzinami i po sprawie
szkoda ze ciebie łachudro nieuśpili jak sie urodziles mam nadzieje ze zdechniesz szybko bydlaku popaprany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdej istocie należy się życie
Ostatnio edytowany 27 lipca 2011 r. o 14:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te życzenia " żeby cię sparaliżowało , itp. " - to zapewne od życzliwych katolików ?!piszących takie " życzenia " obrońców zwierząt pogięło całkowicie ! ale jest to dla nich typowe. stawianie wyżej zwierzęcia od człowieka. wystarczy nieopatrznie wypowiedziana uwaga na ulicy , na trwaniku czy w parku. "miłośnik " natychmiast rzuca się z agresją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
te życzenia " żeby cię sparaliżowało , itp. " - to zapewne od życzliwych katolików ?!piszących takie " życzenia " obrońców zwierząt pogięło całkowicie ! ale jest to dla nich typowe. stawianie wyżej zwierzęcia od człowieka. wystarczy nieopatrznie wypowiedziana uwaga na ulicy , na trwaniku czy w parku. "miłośnik " natychmiast rzuca się z agresją
Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Szkoda, że najpierw jakiś tępy człowieczek psa wyrzucił, bo domyślam się, że z nieba nie spadł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kfk napisał:
Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Szkoda, że najpierw jakiś tępy człowieczek psa wyrzucił, bo domyślam się, że z nieba nie spadł.
Bo ludzie to gorzej niż zwierzęta. Zwierzę nie pastwi się nad drugim dla przyjemności, tak jak to robią zwyrodnialcy, których nazywa się ludźmi!!! I wszystko na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies był spokojny ale nieufny siedział sobie pod moim blokiem na Wolności,jedzenie i wodę dostawał. Niestety ludzie byli tacy mądrzy i któregoś dnia jak sąsiadka dała mu wody to za pół godziny panowie z policji już pukali do drzwi.... Dziwi mnie najbardziej fakt że kiedy ten sam pies "urzędował" w centrum deptaka pod rossmanem to nikt się tym nie zainteresował....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...