Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W tym hełmie to wszysko jest najwoczesniejsze tyle że tak jak w Wąchocku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko skąąd tu kase brać na kino jak pracy w chełmie nie ma, tylko zwalniają i zwalniają. Chyba ze komunisci robia pod siebie, bo tylko oni prace majo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podyskutowałbym, ale "polskawy" bełkot przedmówców nie wiadomo o czym nie pozwala mi się zorientować o co im chodzi. Zadam zatem pytanie wprost: Co macie przeciw instalacji projektora 4k? A może nie wiecie co to takiego i nie odróżniacie 3bit od 3D i 4k. Pomogę - zapytajcie wujka Google o "kino 4k w Polsce". Potem zachwycajcie się nowoczesnością z Wąchocka. Apropos nowoczesności - może zachwycicie się najnowszymi zabytkami w Zamościu - całkiem swieżutkie, tylko zwiedzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
soohy napisał:
Podyskutowałbym, ale "polskawy" bełkot przedmówców nie wiadomo o czym nie pozwala mi się zorientować o co im chodzi. Zadam zatem pytanie wprost: Co macie przeciw instalacji projektora 4k? A może nie wiecie co to takiego i nie odróżniacie 3bit od 3D i 4k. Pomogę - zapytajcie wujka Google o "kino 4k w Polsce". Potem zachwycajcie się nowoczesnością z Wąchocka. Apropos nowoczesności - może zachwycicie się najnowszymi zabytkami w Zamościu - całkiem swieżutkie, tylko zwiedzać.
Panie soohy, do wyborów to nic się już nie będzie działo. Będą tylko obiecanki. Im będzie bliżej wyborów, tym bardziej będą kolorowe. Inwestycje to powinny być przez 4 lata, a nie co 4 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, że inwestowanie powinno być procesem ciągłym, nie związanym z kampanią wyborczą. Remontu kina nie kojarzyłbym z wyborami, bo do końca kadencji jeszcze daleko. Irytuje mnie tylko, że co by nie zrobiono, to źle. Pod jakimkolwiek artykułem informującym, że coś w Chełmie próbuje się zrobić zaczyna się "jazda". Potem zwrot w przeciwną stronę i "wieszanie psów", że nic się nie dzieje itd. Pewnie, że obecna władza w zachwyt nie wprawia, ale niechby nawet i co 4 lata coś konkretnego się działo. Poprzednia ekipa "zasłynęła" rondem i patrzyła biernie na wyprowadzanie instytucji i urzędów z Chełma nawet nie obiecując niczego. Uchwały rady z tamtego okresu do dzisiaj odbijają się czkawką. Jeśli z ust radnej związanej z poprzednią ekipą pada pytanie: "po co nam tyle galerii?" Ponieważ nie mamy żadnej od razu przychodzą na myśl sławne słowa Konowicza. Wyborcy wybrali taką władzę jaką mamy i jeśli pojawi się alternatywa to pewnie postarają się wybrać lepszą. Tymczasem patrzmy na ręce obecnej i pamiętajmy przy następnych wyborach, czy zasługuje na zaufanie. Chełm i tak jest obiektem drwin w stopniu większym niż na to zasługuje, więc komentując wydarzenia ważmy słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli Wam wszystkim tak zle w Naszym Miescie to jedzcie sobie gdziekolwiek Wam lepiej. I zapomnijcie ze tutaj cokolwiek macie. I przestancie sie wtracac do tego co sie dzieje... Jesli Wam sie tutaj nie podoba i nie chce Wam sie ruszyc 4 liter zeby cokolwiek zrobic to siedzcie cicho i sie nie odzywajcie. Osobiscie podziwiam wszystkich ludzi ktorym chce sie dzialac. Chce sie tworzyc. Praktycznie tydzien w tydzien w Chelmie jest po kilka imprez. Jest gdzie pojsc z dzieckiem. Jest gdzie spedzic aktywnie czas. Trzeba tylko ruszyc swoje 4 litery sprzed kompa na ktorym anonimowo narzeka się na wszystko... W Chelmie nie ma pracy? Dla LENIUCHOW i NIEROBOW o wysokim mniemaniu o sobie nie ma zadnej pracy - to fakt. Dla ludzi ambitnych i pracowitych pracy jest bardzo duzo... Jesli jednak oczekuje sie, ze wszystko zostanie podane "na tacy" i ze pracodawca przyjdzie i bedzie prosil Ciebie zebys laskawie przyszedl do niego i zaczal pracowac to niestety - nie tedy droga... I jesli ktos twierdzi ze do wyborow nic sie nie bedzie dzialo - no coz. Ja nie siedze w domu, czesto chodze po miescie i widze ze co chwila cos sie zmienia, cos sie tworzy... Do wszystkich zatem "marudzacych" - ruszcie 4 litery i zrobcie sami lepiej jesli nie podoba Wam sie to co jest teraz. A Władza jest taka, jaką wybraliśmy w demokratycznych wyborach - i czy się komuś podoba czy nie jest wybrana przez WIĘKSZOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
Jesli Wam wszystkim tak zle w Naszym Miescie to jedzcie sobie gdziekolwiek Wam lepiej. I zapomnijcie ze tutaj cokolwiek macie. I przestancie sie wtracac do tego co sie dzieje... Jesli Wam sie tutaj nie podoba i nie chce Wam sie ruszyc 4 liter zeby cokolwiek zrobic to siedzcie cicho i sie nie odzywajcie. Osobiscie podziwiam wszystkich ludzi ktorym chce sie dzialac. Chce sie tworzyc. Praktycznie tydzien w tydzien w Chelmie jest po kilka imprez. Jest gdzie pojsc z dzieckiem. Jest gdzie spedzic aktywnie czas. Trzeba tylko ruszyc swoje 4 litery sprzed kompa na ktorym anonimowo narzeka się na wszystko... W Chelmie nie ma pracy? Dla LENIUCHOW i NIEROBOW o wysokim mniemaniu o sobie nie ma zadnej pracy - to fakt. Dla ludzi ambitnych i pracowitych pracy jest bardzo duzo... Jesli jednak oczekuje sie, ze wszystko zostanie podane "na tacy" i ze pracodawca przyjdzie i bedzie prosil Ciebie zebys laskawie przyszedl do niego i zaczal pracowac to niestety - nie tedy droga... I jesli ktos twierdzi ze do wyborow nic sie nie bedzie dzialo - no coz. Ja nie siedze w domu, czesto chodze po miescie i widze ze co chwila cos sie zmienia, cos sie tworzy... Do wszystkich zatem "marudzacych" - ruszcie 4 litery i zrobcie sami lepiej jesli nie podoba Wam sie to co jest teraz. A Władza jest taka, jaką wybraliśmy w demokratycznych wyborach - i czy się komuś podoba czy nie jest wybrana przez WIĘKSZOŚĆ.
Panie marcinie, pisze Pan o demokracji i jednocześnie za nieprzychylny władzy komentarz, próbuje Pan mnie wyrzucić z miasta. Proszę w takim razie wyjaśnić swoją definicję demokracji. Chętnie przeczytam. W pewnym miejscu opisuje Pan swoje wędrówki po mieście i zmiany, które Pan obserwuje. Proszę opisać te pozytywne. Również chętnie poczytam. Myślę, że po Pana przykładach, wielu mieszkańców przestanie marudzić i zacznie się cieszyć (lub śmiać). Najlepiej, gdyby to było zestawienie co obiecano i co zrobiono. Inwestycji PWSZ proszę nie wymieniać. To zasługa prof. Zająca. Jeżeli chodzi o 4-letni cykl inwestycji "wyborczych" to jest to już powszechna praktyka wśród rządzących (niezależnie od tzw. opcji politycznej). SLD i PSL nie odbiegają od tej praktyki. Jeżeli jest Pan wyborcą tej koalicji, to proszę ich zmobilizować, aby byli lepsi od poprzedników. Według mnie stosują takie same praktyki, jak wcześniej rządzący. Myślę, że wszystkim zależy, aby w Chemie lepiej się mieszkało i pracowało. Mnie też. Kto z nas miał rację, zobaczymy w 2014r. Według mnie będziemy mieli boom inwestycyjny. Do tego czasu będę czytał o przygotowaniach, makietach i rozmowach. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóch miejscowych,reszta to terenowe rogate stworzenia mają tyle do powiedzenia,co ich ograniczone pole widzenia i mają pisać o Chełmie,aż do obrzydzenia.Jak nie za pieniądze,to z nienawiści i zazdrości,albo z miłości do bliźniego, wspierajmy się razem,żeby sąsiad nam nie wyrósł na przeciwnika groźnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Prezydent już wybudowała zapowiadany od poczatku swoich rządów aquapark to teraz zabiera sie za kino. Może zamiast pzredstawiać różne niezbyt przemyślane pomysły czas zabrać się za spełnianie obietnic wyborczych jeszcze z 2006 roku. Czas na to już najwyższy, bo jak dotychczas to jedyne "osiągnięcie" to lkiwdacja Szkoły nr 10 - chyba dlatego tylko, ze nosi imię zamordowanego pzrez komunistów ks. Jerzego Popiełuszki. JMM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jmm napisał:
Pani Prezydent już wybudowała zapowiadany od poczatku swoich rządów aquapark to teraz zabiera sie za kino. Może zamiast pzredstawiać różne niezbyt przemyślane pomysły czas zabrać się za spełnianie obietnic wyborczych jeszcze z 2006 roku. Czas na to już najwyższy, bo jak dotychczas to jedyne "osiągnięcie" to lkiwdacja Szkoły nr 10 - chyba dlatego tylko, ze nosi imię zamordowanego pzrez komunistów ks. Jerzego Popiełuszki. JMM
Imm schowaj się w cień,wypij piwko i pomyśl czy miałeś dobry dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Imm schowaj się w cień,wypij piwko i pomyśl czy miałeś dobry dzień.
Panie Gościu, nie dodał Pan, żeby wypił za zdrowie Pani Prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zadowolony że takie kino w Chełmie powstanie, W powyższych postach widzę jednak w większości negatywne spojrzenie na temat, nie wspomnę już o błędach ortograficznych. Jak nie potraficie pisać, to może są jakieś inne zajęcia. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W tym hełmie to wszysko jest najwoczesniejsze tyle że tak jak w Wąchocku.
Jak nie umiesz pisać, to znajdź sobie inne zajęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mateusz napisał:
Jestem zadowolony że takie kino w Chełmie powstanie, W powyższych postach widzę jednak w większości negatywne spojrzenie na temat, nie wspomnę już o błędach ortograficznych. Jak nie potraficie pisać, to może są jakieś inne zajęcia. Pozdrawiam
Panie Mateuszu, ja będę zadowlony jak powstanie. Pan już jest zadowolony i ja to doskonale rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powoli myślę o powrocie na ziemię Chełmską (nie do samego Chełma, pochodzę z okolic) z Warszawy, która mi po kilku latach obrzydła okrutnie. Może nie zarobię w Chełmie tyle co tutaj, jednak bardziej podoba mi się Chełm od stolicy naszego pieknego kraju. Chciałbym by biuro projektowe pozostawiło część elewacji z napisem ZORZA, może jestem sentymentalny jednak nie wyobrażam sobie kina bez akcentu z jego przeszłości, który -przyznaję- od zawsze mi się podobał. Cieszy mnie, że kino ma byc nowoczesne, może dzieki temu zabiegowi pojawi się więcej kinomaniaków w Chełmie (nie mówię o wycieczkach szkolnych na "dzieła" mistrza Wajdy), licze na kilka, kilkanaście miejsc pracy i przede wszystkim sporo nowości. Chciałbym aby była możliwośc rezerwacji bilteów on-line tak jak w Multikinie czy CinemaCity, możliwość płacenia kartą itd. Życzę wszystkim by tokino było kinem z prawdziwego zdarzenia i miało zawsze pełną salę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...