Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
taak, a wpłaty pojawiają się tam dopiero po tygodniu, a przelew idzie z tego samego banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kilka dni temu te same laptopy ze zdjecia były kradzione przez jakiegos czlowieka z kancelarii prawnej w Lublinie :))) widac sprzedal je do UM w chelmie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Korzystam z e-BOK praktycznie od początku i tempo, w jakim aktualizowane jest saldo, znacznie ogranicza funkcjonalność tego systemu. Nie chodzi tylko o wpłaty, ale i o naliczenia. Gdybym miał płacić za mieszkanie i inne rozliczenia zgodnie tylko z tym, co wskazuje e-BOK, cały czas przekraczałbym terminy z wydruku. Obecnie system nie służy za bardzo do regularnego kontrolowania rachunku i bieżących zobowiązań (a chyba taka była idea), ale raczej do ogólnego zorientowania się, czy nie mamy np. jakiejś nawarstwionej nadpłaty. Poza tym, czemu w spółdzielni do tej pory nie ma możliwości otrzymywania mailem informacji o wysokości opłat za bieżący miesiąc? Zwykły rachunek, jak w sieciach komórkowych. Obsługa kilkuset-kilku tysięcy klientów nie byłaby szczególnie kłopotliwa, skoro obecnie i tak drukuje się i wycina kartonik każdemu z osobna. Mnie zależałoby przede wszystkim na aktualnej i regularnej informacji "ile za ten miesiąc", nawet jeśli wysokość w porównaniu z zeszłym się nie zmienia. Znacznie ułatwia to planowanie domowego budżetu. Przecież to są rzeczy podstawowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółdzielnia powinna zapytać lokatorów, którzy opłacają czynsz przez internet, czy ma im drukować książeczki opłat. Przecież łatwo zrobić takie zestawienie. Ja płace od 10 lat przez internet i co roku otrzymuję druki, które od razu lądują w koszu. Jeśli CHSM szuka oszczędności, niech najpierw pomyśli - to nie boli. Na pewno są setki takich lokatorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie ebok CHSM to świetna sprawa. To duża wygoda. Tak, naliczenia są raz w miesiącu  - wtedy kiedy jest termin płatności. Jak nie dostałem nowego czynszu to wiadomo,że płacę tylesamo, można pdejrzeć na koncie. A wpłaty, wiadomo, pojawiają się za kilka dni. Co z tego że przelew z tego czy innego banku. Przelew trafia na konto  w banku a nie do systemu księgowego spółdzielni. Przelew jeszcze trzeba na koncie księgowym spółdzielni zaksięgować. Ja cieszę się, że ebok funkcjonuje, mam możliwość śledzenia swojego stanu przez internet, w każdej chwili, nie muszę dzwonić, nie muszę chodzić i tracić czas ani pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
farsa ksiegowanie wplat uwlacza wszystkim norma nic nie mozna podejrzec po co wydano pieniadze na ten system
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dostałem Identyfikator i hasło jednorazowe i nie mogę się zalogować choć minęło już 4 dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...