Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Od dziś przejezdny kolejny odcinek ul. Lubelskiej

Utworzony przez Gość, 19 listopada 2010 r. o 18:14 Powrót do artykułu
nareszcie bo dzisiaj umyłem samochód i nie zamierzam wiece jeździć po polach.A czy to nie kiełbasa wyborcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech w końcu ktoś uporządkuje ruch na tym skrzyżowaniu bo jeżdżą tam wszyscy jak kto chce i gdzie chce, miedzy drogowcami, maszynami , zaporami i znakami i kupami ziemi. Takiej wolnej amerykanki nie widziałem a to wszystko cwaniaczki chełmska. Myślę że kilka mandatów lub zdjęcie barierek usprawni ruch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i stało sie 2 rozbite auta a reakcji władz nie widać, ludzie opamiętajcie sie noga z gazu, szkoda życia i samochodów, a znajomość reguły prawej reki przyda sie niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo niepodoba mi się ukończona ul. Lubelska, szara i nudna. Położono identyczną, najtańszą kostkę na jezdni i chodnikach. Wszystko zlewa się w jedną szarą całość. Reprezentacyjna ulica miasta powinna być bardziej okazałai urozmaicona. Ale przecież trzeba było zdążyć przed wyborami, aby taniej i szybciej. Tak właśnie czyni lewica w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janina napisał:
Bardzo niepodoba mi się ukończona ul. Lubelska, szara i nudna. Położono identyczną, najtańszą kostkę na jezdni i chodnikach. Wszystko zlewa się w jedną szarą całość. Reprezentacyjna ulica miasta powinna być bardziej okazałai urozmaicona. Ale przecież trzeba było zdążyć przed wyborami, aby taniej i szybciej. Tak właśnie czyni lewica w Chełmie.
Janino nie idź ta drogą, a ciesz się że masz nową drogę, a raczej wynowioną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...