Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kto jada takei g... jakie jest w KFC MD BK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jem w MacDonaldzie, Burger Kingu. Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba wiedzieć ile i kiedy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak kolejny paśnik ze zdrową zagramaniczną żywnością i zwolnieniem z podatku na 50 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to w koncu Chełm i okoliczne wioski przestaną nawiedzać lubelskie Tesco ,Leclerca itd. w kazdą niedzielę. Postroją sie jak stróze na wesele i dawaj, co niedziela (a dzien to święty dla wsi) do sklepow i galeryj :). Jak mowisz do nich "dzien dobry" to patrzą na cię,jakby ufo zobaczyli , tacy wystraszeni, ze grzecznosc wymaga odpowiedzi...Gęby przaśne i czerwone, pazury brudne ale nic to, wieś jedzie do miasta świętować czyli "lans" na galeriach.Żenada...Ludzie nie potrafią życ bez sklepow ?. Nie kumam tego..Są ciekawsze zajęcia , no ale trzeba mieć wiecej niz 110 IQ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastepna TRUCIZNA się buduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do guest .Chełm ma swoje Tesco ,Carrefoura czy Kauflanda więc po co nawiedzać lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak buduja ale jakim kosztem ludzie pracuja po 10 godzin w 40 stopn. upale i nikt na to nie zwraca uwagi, i kierownik ktory na chwile nie pozwala odetchnac, gdzie inspekcja pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak buduja ale jakim kosztem ludzie pracuja po 10 godzin w 40 stopn. upale i nikt na to nie zwraca uwagi, i kierownik ktory na chwile nie pozwala odetchnac, gdzie inspekcja pracy?
w biurach pobierają bloczki na mandaty,tyle mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam do tego gościa z dolnego komentarza-wielki miastoowy się znalazł.....to ze urodziłeś się w Lublinie nie zwalnia Cie z poszanowania innych ludzi,to zze sa ze wsi i maja,tak jak to napisałaes brudne paznokcie to nie znaczy ze nie mogę pozwolić sobie na kfc czy chodzenie do galerii,załosne jest to w jaki sposób o nich piszesz...matka chyba zapomniała Cie nauczyć kultury....a skoro pracujesz w KFC to chyba tez za daleko nie wyskoczyłeś a rżniesz wielkiego hrabiaka...pozdrawiam i zycze miłego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w wiaderkach nosiło się jedzonko dla świń,teraz podaje się ludziom nawet bez korytka.I je się przy pomocy palców niekoniecznie wcześniej umytych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w wiaderkach nosiło się jedzonko dla świń,teraz podaje się ludziom nawet bez korytka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum Handlowe??? hahaha w tym przypadku to chyba nadużycie. Jakie to centrum ludzie nie wygłupiajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj zamówiłem kubełek NIE dodali mi puszki pepsi za którą zapłaciłem, dziś zamówiłem zestaw dla dziecka plus duże frytki za które zapłaciłem też mi ich NIE wydali, pójdę jeszcze raz kiedyś i jak mnie oszukają to byłem tam ostatni raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnij się człowieku,piszesz takim bełkotem,że trudno zrozumieć ...Niedziela,zakupy,brudne paznokcie,wystraszeni ! Gdzie ty żyjesz,że widzisz takie obrazki ? No chyba ,że masz schizofremię,to może się zgadzać.Ludzie różnie wtedy widzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...