Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cios kolbą w skroń. Licealista o mało nie zabił swojego rówieśnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2017 r. o 09:50 Powrót do artykułu
oj tam, zaraz go wypuści sąd, przecież to na żarty było jak w filmie czy grach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założył kominiarkę bo nie wytrzymał presji? To był normalny bandycki napad a sędzie musi być chyba po lobotomii jak łyknie ten kit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie planował... Czy teraz idiotów przyjmuje się do liceum? Kiedyś trzeba było coś umieć, by tam się dostać. Ja natomiast wczoraj nie planowałem jechać samochodem do innego miasta, dlatego wychodząc z domu wziąłem kluczyki do niego i do bramy, by ją otworzyć. Zwyczajnie nie planowałem tego, dlatego nie sprawdzałem rozkładu jazdy, a na umówione spotkanie nie zostawiłem sobie nawet 5 minutowego zapasu, bo wiem, że autem tam będę w 40min. Widać papuga już mu wmawia, że to on został sprowokowany. Młody bandyta bał się, że sam nie da rady nakopać normalnemu chłopakowi, to wziął starszego ziomka, z którym niejednemu już zdążyli nakopać. Niestety tym razem przesadzili i teraz tatuś forsą nie zdołał wyciszyć sprawy. Co za pech. Tak wygląda ta sytuacja. A teraz inni powinni pomóc sobie i poszkodowanemu, by z 10 lat dostał 15 bez możliwości zwolnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby go zabił to by powiedzieli,że to on ich napadł i była to obrona konieczna...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandyckiego śmiecia usiłującego zabójstwo i dokonującego ciężkiego, śmiertelnie groźnego okaleczenia, swędzia Wysokiego Swądu wypuszcza na wolność za marną kaucyjką 10 tys. złotych??? Czyim pociotkiem jest ten bestialczyk? A co z pomagierkiem bandyty? Niewinniuśki jak truśka wg prokuwratuwry i Wysokiego Swądu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dawid Z. i jego jechali skuterem ul. Lubelską w Chełmie." Co to za idiota to pisze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandyta do pierdla, ofierze odszkodowanie i renta. Proste. Ale nie u nas, w RP. Tu zadziała tajemnicza ręka, która pokieruje tak sprawą, ze ofiara będzie napastnikiem, a napastnik będzie poszkodowanym. Takie mamy organa sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby skuter nie miał OC? Co robiła policja? Czyim bękartem jest ten młody gnojek, który do pobicia najmuje innych? Od tate się nauczył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za artykuł.... W jednym miejscu jest napisane: "15-letni Dawid Z. i jego jechali (?) skuterem ul. Lubelską". I JEGO kto?:) W drugim miejscu jest napisane: "do kolizji doprowadził Daniel Z.". Czyli w kolizji brał udział: Dawid, Daniel i Andrzejek?....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...