Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni Chełma 2009 przy disco polo i rocku

Utworzony przez che..., che... ., 7 maja 2009 r. o 07:38 Powrót do artykułu
Szykuje się ubaw po pachy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durny i dyskredytujacy tytuł artykulu- skad disco polo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do redakcji: Można wiedzieć, który to zespół disco polo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Redakcji: Wojciech czy Piotr Gąsowski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak co roku chełmscy włodarze sami mieszkający w swoich pięknych domkach na obrzeżach miasta gdzie cisza i spokój fundują stałym w większości starym, schorowanym mieszkańcom starówki 2 dni hałasu, burd, obsikanych klatek schodowych i "zapachu" wszędobylskiego piwa !!! W imię czego pytam ? Imprezy kulturalnej ? A jaka to impreza skora piwa jest na niej więcej niż na krasnostawskich chmielakach ? Wy panie i panowie jak się wam znudzi pojedziecie do swoich wilii a my przez dwa dni nie zmrużymy oka ! Czy ktoś z was radnych stanie w obronie nas mieszkańców samego placu i przyległych ulic ? Czy jak zwykle macie nas tam gdzie słońce nie zachodzi ale gdy będą zbliżały się wybory to i owszem obiecacie że impreza odbędzie się w Kumowej Dolinie, że nie pozwolicie na rozstawienie kilkudziesięciu bud z piwem ! Ale tym razem nie damy się już nabrać i ROZLICZYMY WAS z nieprzespanych nocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sie zakop pod ziemie bo dni chełma muszą być hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darek4811 napisał:
to sie zakop pod ziemie bo dni chełma muszą być hehe
takich jak ty bezmózgowców, tępych gnojków powinno się w te dni zamknąć w chełmskich podziemiach na 2 dni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojciec napisał:
takich jak ty bezmózgowców, tępych gnojków powinno się w te dni zamknąć w chełmskich podziemiach na 2 dni !!!
najlepiej wyjedz z chełma na te trzy dni jak ci sie nie podoba:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem starym dziadkiem ale zamierzam sie dobrze bawic, i nie przeszkadza mi tłum rozbestwionej młodziezy! A niech mi tam, raz w roku można zaszalec. w wigilje nie piłem to teraz sobie uzyję. pozdrawiam kibiców chełmianki a także wszystkich innych dobrych zespołow i moja żone która na dni chełma wyjeżdża na dni Parczewa. pozdrawiam! i do zobaczenia na dniach chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co roku są mniej więcej takie same - dużo śmiechu i piwaa ;d / z jednej strony rozumiem mieszkańców okolic placu,bo sama mieszkam obok glinianek i wiem do czego są zdolni ludziee po pijaku,ale drodzy państwo czy alkochol nie jest po to żeby się bawić ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe było fajnie nawet jednego piwa sie napiłem, mieszkam w samym centrum przy pl. Łuczkowskiego muzyki mialem pod dostatkiem szczegulnie tej chyba techno bo słychac było tylko rytmy; dum dum dum dum dum dum dum dum , pijanym to i tak bez znaczenia czego słuchają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...