Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dostała mieszkanie z grzybem na ścianach

Utworzony przez Alex, 25 maja 2009 r. o 22:05 Powrót do artykułu
Wstyd i Hańba dla urzędników miasta, żeby dziecko niepełnosprawne żyło w takich warunkach. To lepiej udusić tą matkę z dzieckiem niż mają tak się męczyć ... chociaż na to wygląda, że do tego dążycie. Jestem ciekawy czy by pozwolili żeby ich własne dzieci żyły w takim grobowcu?? . Zastanówcie się gdzie wasze miłosierdzie dla tego dziecka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich! Czytając serię artykułów o Irenie Strelczuk ,strasznie mnie denerwuje ta bezduszność urzędników,a tym samym Pani Prezydent. Wiem jakie osoby dostały w przeciągu 3 lat mieszkania. Są to pijacy ,matki niby samotnie wychowujące zdrowe dzieci bo tak naprawdę mają konkubina,kryminaliści ,no może należy dopisać "byli kryminaliści" bo ostatnio zaniechali swojej profesji oficjalnie.Te osoby to jedna rodzina którzy jak twierdzili, mieszkali u matki(a było ich 10 osóB)w 37m2.Oczywiście to nie było zgodne z prawdą.Nikt nie przeprowadzał rzadnego wywiadu nikt nie pytał sąsiadów.Ale co tam, trzeba umieć tylko ostro się wysławiac,krzyczeć ,grozić i naprzykrzać się urzędnikom , a oni dla świętego spokoju dadzą im. Pani Irena jest osobą skromną ,życzliwą i nie umie krzycheć ani blużnić jak tamta rodzina,jaka była szczęśliwa kiedy dostała to mieszkanko.Myślała że skończyła się jej tułaczka,jednak okazało się że to mieszkanie jest jeszcze gorsze niż dotychczas wynajmowane stancje .Pod świrzą,czystą farbą ,skrzętnie ukryto grzyba,który powoli jak trujący gaz zaczął zatruwać organizm Pani Ireny oraz małej chorej już Ani. Urzednicy przecież znają jej sytuację, ale każdy jej sprawę od siebie odpycha.Pomimo serii artykułów jakie się ukazały Pani Prezydent nie interesuje się losem niepełnosprawnego dziecka.Jak można tak postępowć,jak można nie pomóc to jest skandal!!!!!!!!!!! Pani Irena powinna napisać do wszystkich stacj telewizynych i prosić o interwencje może wreszcie ktoś sie nia zainteresuje,a jeżeli to nie pomoże to wnieść sprawe do Trybunału Europejskiego o odszkodowanie . Myślę że będę musiała jej w tym pomóć. Pozdrawiam B.Z.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd i hańba to jest taka że ja kupiłem sobie mieszkanie za 180 000 na kredyt na 30 lat i też mam grzyb na ścianach! Komu mam to zgłosić, pomóżcie, przecież jesteście tacy współczujący. Też mam dziecko. (niestety ja jak większość ludzi sam muszę walczyć z przeciwnościami losu, a gazety powinny w końcu przestać opisywać tragedie nierobów którzy tylko liczą na cudzą naiwność)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Wstyd i hańba to jest taka że ja kupiłem sobie mieszkanie za 180 000 na kredyt na 30 lat i też mam grzyb na ścianach! Komu mam to zgłosić, pomóżcie, przecież jesteście tacy współczujący. Też mam dziecko. (niestety ja jak większość ludzi sam muszę walczyć z przeciwnościami losu, a gazety powinny w końcu przestać opisywać tragedie nierobów którzy tylko liczą na cudzą naiwność)
Nie wiem o kim mówisz .Z tego co wiem ta Pani Pracuje i utrzymuje chore dziecko , a jak się kupuje mieszkanie to trzeba dobrze sprawdzac co się kupuje z grzybem czy bez.To jest za własne pieniądze,a jej nawet na takie nie stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...