Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Husynne: Strażnicy sprzątnęli przemytnikom kontrabandę

Utworzony przez crx, 4 listopada 2010 r. o 08:43 Powrót do artykułu
O chorobcia,ciekawy sposób przemytu.O takim jeszcze nie słyszałem.To jest właśnie news!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no brawo niech państwo lepiej ludziom prace da to nie będzie nic takiego.Ciekawe ile takich paczek skonfiskowali pogranicznicy dla siebie,osobiście nie widziałem aby jakiś służbista jeżdził starym samochodem i mieszkał w kawalerce z żoną i z dziećmi.(HWDSG)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wodzo napisał:
no brawo niech państwo lepiej ludziom prace da to nie będzie nic takiego.Ciekawe ile takich paczek skonfiskowali pogranicznicy dla siebie,osobiście nie widziałem aby jakiś służbista jeżdził starym samochodem i mieszkał w kawalerce z żoną i z dziećmi.(HWDSG)
Panstwo ma dac prace????? Ten czas minal, mam nadzieje bezpowrotnie, przed dzwudziestoma laty! Obecnie placi sie za umiejetnosci, a nie za przychodzenie do zakladu pracy! Czyzby niektorzy z naszych wspolobywateli obudzili sie z dlugiego...bardzo dlugiego snu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...