Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jezioro Białe: Będzie nowe molo, deptak i ścieżka rowerowa

Utworzony przez TURYSTA, 21 kwietnia 2010 r. o 19:46 Powrót do artykułu
Afera z działkami jak w Sopocie,ceny jak w Sopocie,tylko bajzel i towarzystwo oryginalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jezioro Białe: Będzie nowe molo, deptak i ścieżka rowerowa" i .................. hektolitry szczochów więcej w wodzie / szambie tego bajora. Miłego taplania w tej szczochowej Rivierze Polski Wschodniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Redakcjo Proszę pytać "Władzę we Włodawie" ilu ratowników zatrudnią ? Jak ośrodki wypoczynkowe organizują bezpieczny pobyt ? Niech tu wszyscy - DYGNITARZE się wypowiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezioro białe i władze miasta. Generalnie od czego zacząć, może od bezpieczeństwa którego tam w ogóle nie ma. Może od tego że po godzinie 19 nie można wyjść z dzieckiem na miasteczko na kolacje bo grozi to poszarpaniem z jakimś chamem, zasrańcem, bo generalnie sprzedaż alkoholu nieletnim to nic nowego. Może od tego że miasto powinno zapewnić sanitariaty bo jak w artykule 60tys osób w jeden weekend, a jak dla przykładu 30tys osób z tego weekendu oddału swój mocz do tej wody? Gdzie ludzie mają załatwiać swoje potrzeby? Gdzie?!!!! Jak dla mnie tragedia, mam tam domek i jestem skazany na przyjazdy do tego zoooo. W ubiegłym roku dla przykładu nie wykąpałem się w ogóle w jeziorze. Woda zamulona, zasyfiona, śmierdząca. Dziwie się jak dopuszczają to jezioro do użytku. Do wiadomości władz miasta ; dawajcie więcej pozwoleń na budowy domków i działalności, kwestia czasu jak to jezioro zdechnie biologicznie i się nie odbuduje. Pozdrawiam, wczasowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miejsce to bagno. Po co komu molo czy deptak jeżeli jak co roku i tak zostanie ktoś tam zamordowany z powodu braku zabezpieczenia przez ochrone i policje miejsca wypoczynku. Na każdym rogu alkohol sprzedawany pijanej swołoczy i niedokształconej młodzieży wywołującej u nich niesamowitą agresję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie ładne molo i deptak i pełno śmieci dookoła ponieważ pan wójt pozabierał kontenery na śmieci za wywóz których płacili właściciele działek a nie gmina ,pozostały tylko małe pojemniki na ulicy kipiące śmieciami po całych dniach.Od tamtej pory stan porządku nad jez.białym bardzo się pogorszył więc może nie chwalmy się jak to będzie pięknie kiedy dookoła śmietnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ładnie ja się tu prawdy dowiaduję... A wszystkie"pocześniaki" jadą z różnych zakątków regionu a nawet kraju nad J.Białe-jakby tam nie wiadomo jakie"cuda-niewidy"były! Bardzo możliwe,że macie rację... Zaraz niedaleko jest J.Czarne-byłem tam raz i mam wrażenie,że tam takiego dziadostwa nie ma,a przede wszystkim nie ma"tłumu"-jest spokojnie i kameralnie...-no a może się mylę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam raz i nie polecam. Wieczorem jest niebezpiecznie. Ogrom pijanych ludzi. Jezioro brudne dookoła i wszędzie walają się potłuczone butelki. Moje dziecko stopę skaleczyło. W wodzie czuć zapach fekaliów bo gdzie Ci ludzie mają iśc do WC jak nigdzie nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...