Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brak słów co się dzieje w naszej "kochanej" Polsce.Rząd nie umie się zająć problemami ludzi a co dopiero zwierzętami.One nie pójdą na pikietę , nie założą "białego miasteczka" i nie zrobią blokady autostrady. Jedyna nadzieja to Sąd Ostateczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma także zapłacić 1,5 tys. zł grzywny oraz tyle samo nawiązki na schronisko dla zwierząt. zapłaci ok 700zł w ratasch bo nie ma a reszte napisze o umorzenie spłaty gdzie sprawiedliwość !!! Śmierć za śmierć !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabiłabym dziada...W taki sam sposób jak on zabił tego psiaka!!! Mam nadzieje, ze sprawiedliwość Boża go dosięgnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mucha autorytetem w sprawie psa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieka można poznać po tym jak traktuje zwierzęta panie sędzio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosny wyrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gaga napisał:
Brak słów co się dzieje w naszej "kochanej" Polsce.Rząd nie umie się zająć problemami ludzi a co dopiero zwierzętami.One nie pójdą na pikietę , nie założą "białego miasteczka" i nie zrobią blokady autostrady. Jedyna nadzieja to Sąd Ostateczny.
Mądre słowa!!!Podpisuje sie pod nimi rękami i nogami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUPIŁEM ŁAPKĘ I BĘDĘ TŁUKŁ WSZELAKIE ROBACTWO I MUCHY TEŻ-nawet te najpiękniejsze.Wlezie ci takie w g.... i bzyczy,zamiast kwiatki zapylać i miód zbierać.Mama mi mówiła,że najgorsze muchy to są te piękne ,z mieniącymi się kolorami.Jak ci taka wlezie w mięso i narobi,to już go tylko ot takiemu psu wyrzucić możesz.Co do pieska....no cóż czasami pies mądrzejszy jest od pana..... ale tym powinien zająć się prokurator -miłośnik zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest bestialstwo!!! pastwienie się nad zwierzętami w ten czy w inny sposób, wywołuje u mnie potworną złość i smutek, że jeszcze długo nie będzie w tej sprawie nic zrobione, kary będą zbyt małe, a ludzie pokroju tego 'pana potwora' nic sobie z tego nie będą robić. Największym odstraszeniem od tego typu wykroczeń jest nałożenie dużej kary pieniężnej . Tacy ludzie kochają tylko pieniądze. Podejrzewam, że brak uczuć wyższych. Niestety, coraz więcej słyszy się o takich bulwersujących przypadkach. Kocham zwierzęta i tego typu artykuły wywołują u mnnie skrajne emocje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu baranowi życzę wszystkiego co najgorsze i żale sie, że nie moge go dorwac ażeby zapłacił za swoje winy, szkoda psiny. Moze zna ktos jego nazwisko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jego ktoś powinien za jaja uczepić do samochodu i ciągnąć przez całą wieś, nie mam litości dla ludzi którzy krzywdzą biedne zwierzęta one też czują BÓL , sama mam w domu dwa psy i cztery koty i traktuję je jak członków rodziny one to wiedzą i wierzcie mi odwdzięczają mi się swoim zachowaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego deb***a powinni tak urzadzic jak on tego psa! to jakis psychol, jak mozna tak postapic! a co do kar za takie cos to jest bez sens! powinny byc wysokie grzywny 2-3 tys zl i to na rzecz schronisk i do tego prace spoleczne w schroniskach! kary w zawieszeniu mozna o d*** otłuć, takie wyroki nic nie daja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądy takimi wyrokami prowokują społeczeństwo do samosądów. I kiedyś to sie stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek pokazał tę niby wyższość człowieka nad zwierzęciem. Zamiast dać mu jeść, poczucie bezpieczeństwa, miejsce do spania, czasami chwilę zabawy, to umie jedynie zadać potworny ból. Czy bestialstwo to właśnie ta cecha, która odróżnia człowieka od zwierzęcia? Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że tak. Nikt tak nie potrafi być złośliwy, okrutny, podły, niechlujny jak człowiek. Pomimo, że ma rozum, większe możliwości w podejmowaniu dec., a jednak zachowuje się jakby ciągle siedział w jaskini. A taka kara, to pośmiewisko z cierpienia jakiego doznał ten niczemu niewinny pies. I właśnie dlatego, że pies, że tak uzależniony od fanaberii człowieka, kara za znęcaniem nad nim powinna być bardzo wysoka. Taka jak za znęcanie się nad człowiekiem niepełnosprawnym, dzieckiem, czyli kimś, kto powinien otrzymać pomoc i opiekę, bo sam sobie nie da rady i nie obroni się przed niczym i nikim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boze moj boze czy jest jakas sprawiedliwosc w naszym kraju i na swiecie pani Joanna Mucha ma racje popieram to za niska kara dla tego psychola .deb***u ty masz zone i dzieci !!!!!! jesli tak to bardzo im wspolczuje miec takiego meza i ojca !!!!!!!owczarek niemiecki piekny pies , ajaki madry wiem bo sama mam jak czytam tez artykul o tym deb***u to az czlowieka szlak trafia i jeszcze w boze narodzenie poprostu szok!!!!!!!powinno byc leb w leb a za noge chama przywiazac i ciagnac przez cala wies a potem patrzec jak kona !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywiązać skur*****wy**syna za rękę do samochodu i wlec 10 kilometrów to zrozumie i poczuje co zrobił biednemu zwierzęciu bo grzywna i zawiasy to gów**no nie kara!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot i POwska paniusia sie wymondrzyla. Chlopa do kryminalu za kundla a same tylko pieniondz robic. Biedaka wyniszczyc do konca i grosz odebrac. Jak taka Polka tom zem ciekaw czy do kosciola chodzi. Oj wracaj pan Ziobro wracaj bo narud w potrzebie wielkiej jest za prawoscia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
ot i POwska paniusia sie wymondrzyla. Chlopa do kryminalu za kundla a same tylko pieniondz robic. Biedaka wyniszczyc do konca i grosz odebrac. Jak taka Polka tom zem ciekaw czy do kosciola chodzi. Oj wracaj pan Ziobro wracaj bo narud w potrzebie wielkiej jest za prawoscia.
Weź sie facet najpierw naucz mówić po polsku a potem r... otwieraj. NAR"U"DZIE wybrany, ręce opadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabić i ciągnąć za samochodem dziada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...