Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na przerwie uderzył młodszą koleżankę

Utworzony przez miecio, 23 grudnia 2008 r. o 16:55 Powrót do artykułu
teraz złapać tego chłopczyka za nóżki i tak pier...olnac o beton żeby z główki nie było co zbierać. Rodziców do obozu pracy, dom sprzedać i pieniadze przeznaczyć na cele charytatywne i leczenie dziewczynki. Czyż ja nie jestem genialny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miecio napisał:
teraz złapać tego chłopczyka za nóżki i tak pier...olnac o beton żeby z główki nie było co zbierać. Rodziców do obozu pracy, dom sprzedać i pieniadze przeznaczyć na cele charytatywne i leczenie dziewczynki. Czyż ja nie jestem genialny?
Okaże się, że dziecko ma ADHD, tatuś go zrobił mając przedwczesny wytrysk a mamusia była nawalona jak szpadel i nie pamięta skąd się gnojek wziął na świecie. Dobrze gadasz!!! Jeszcze dziewczynkę wrobią, że ma za długą szyję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ryj gówniarzowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...