Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najważniejsze w Chełmie rondo doczekało się remontu

Utworzony przez monetus, 6 maja 2010 r. o 14:35 Powrót do artykułu
Żeby tylko nie zrobili takiego badziewia jak pod Kamena i USC. Nie zmniejszajcie tylko powiększajcie- logiki trochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monetus napisał:
Żeby tylko nie zrobili takiego badziewia jak pod Kamena i USC. Nie zmniejszajcie tylko powiększajcie- logiki trochę.
Zróbcie nowe rondo a nie stare naprawiacie - co to za sztuka, tylko marnowanie kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten, no, aha, Kuśnierz chciał jakiś dom targowy budować. Chyba na Różanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A które to rondo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To które nosi nazwę "bohaterów" z win-u. Wiesz jakich "bohaterów mam na myśli. Jeden z nich zasiadał w ławach sejmoych ale zmarł inni zostali. Może przy okazji remontu ronda zmienicie nazwę, co wy na to radni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dopuścił tam tam Straż miejską do kierowania ruchem???? przecież oni nie maja pojęcia o tej pracy. Sam osobiście widziałem jak o mało strażnik nie spowodował kolizji bo nie dał sygnału do zatrzymania jednej nitki a dał sygnał do jazdy drugiej, normalnie parodia na rondzie!!!!!!!! Po drugie stoją tak że trzeba ich omijać na tak zwane lusterko bo jaśnie pan czuje się władcą ronda a co mają powiedzieć kierowcy dużych składów kiedy się łamią żeby idiotę ominąć. Do tej pory strażnicy mi nie przeszkadzali ale to dlatego że nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się przejeżdżać odcinki przez nich kierowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...