Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Witam! Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że klip jest jedną wielką reklamą, najpierw mleka, później kefiru pewnej firmy, w końcu pewnej gry kompouterowej, o muzyce się nie wypowiadam. Nie wiem czy miasto dobrze zrobiło angazując się w takie przedsięwzięcie. Chyba że hołduje się zasadze mówią dobrze czy źle byle mówili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no, klip wymiata nie wszystko w zyciu trzeba brac na powaznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reklama mleka i antyreklama Chełma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, faktycznie jakoś to ogólnie kiczowato wygląda. Myślę, że całość burzą te perfidne reklamy ... tak na wydrę bez powiązania wstawki które wszystko psują. Reszta może i fajna jednak marnie to się ogląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm nie leźy na lubelszczyznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytacie Dziennik to też prawie na każdej stronie jest reklama, takie czasy/ Zresztą przy takich produkcjach reklamy są chyba usuwane przed emisją w telewizji, ale miasto i nazwa zostaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadę do Chełma zobaczyć zamek,bo myślałem do tej pory że poza jakimś murkiem to jedno z nielicznych miast bez takowej budowli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorku i moderatorku prawda Was wyzwoli,Chełm nie leźy na lubelszczyznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorku i moderatorku prawda Was wyzwoli,Chełm nie leźy na lubelszczyznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tandeta, jakaś ballada to nie w stylu tej piosenkarki, i te reklamy buuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe na jaki murek Agatka dała im naszczać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turysta napisał:
Jadę do Chełma zobaczyć zamek,bo myślałem do tej pory że poza jakimś murkiem to jedno z nielicznych miast bez takowej budowli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niko na murek lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie jest zamek i to XIII wieczny doczytaj trochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niko Ty to pewnie uwierzyłeś, że na tym starym cmentarzu są naprawdę duchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydymał owcę - i to reklama miasta? no chłopaki chełmiaki macie problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej prymitywnego product placement świat nie widział. Tragedia. Nawet jak na reklamę jest to to niskich lotów. Oceniając jako teledysk czyli jednak formę sztuki, trzeba by było użyć języka nieparlamentarnego więc się wstrzymam. Współczuję Chełmowi takiej promocji, współczuję fanom Pani Chylińskiej takiej idolki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentatron napisał:
Bardziej prymitywnego product placement świat nie widział. Tragedia. Nawet jak na reklamę jest to to niskich lotów. Oceniając jako teledysk czyli jednak formę sztuki, trzeba by było użyć języka nieparlamentarnego więc się wstrzymam. Współczuję Chełmowi takiej promocji, współczuję fanom Pani Chylińskiej takiej idolki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W chełmie nie ma zamku te wieżyczki na górce to kościół dokładniej bazylika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
totalna beznadzieja aż wstyd się przyznać że się w Chełmie mieszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...